Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Halk Bankası Şube Çalışma Saatleri           

Halk Bankası Şube Çalışma Saatleri           

Türkiye Halk Bankası 1933 yılında kurulmuş olan, Türkiye’nin en büyük devlet bankaları arasında yer almaktadır. Banka özellikle de esnaf ve sanayicilere çok büyük imkanlar sağlamak için kurulmuş bir bankadır. Her geçen gün kapsamını genişleten, müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak adına uğraşan banka 4 binden fazla ATM ile hizmet vermektedir.

Günümüzde 15 binden daha fazla aktif personele sahip banka, 1000’den fazla şubeyle çalışmaktadır. Banka yapmış olduğu yatırımlarla uluslararası anlamda da büyük işlere imza atmıştır. Banka belirli saatlerde ve belirli günlerde müşterilerine şubeden hizmet sağlamaktadır. Üstelik banka bütün müşterileri memnun etme politikasıyla ilerlemiş ve bu anlamda büyük olanaklar sağlamıştır.

HALKBANK HANGİ SAATLER ARASINDA ÇALIŞMAKTADIR?

Halk Bankası hafta içi her gün şube hizmeti vermektedir. Sabah saat 09.00’dan 17.00’ye kadar şubede çalışmaktadır. Saat 12.30-13.30 arasında öğle tatiline girdiği için bu saatler arasında şubeye gidilmesi halinde şubeden hizmet alınamamaktadır. Bu saatler arasında banka personeli öğle yemeğine çıkmaktadır.

Halkbank hafta sonu şube hizmeti vermemektedir. Bunun yanında resmi tatillerde ve bayram tatillerinde de hizmet vermiyor.

Bankanın müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 444 0 400 üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Telefon bankacılığıyla öncelikle kayıp çalıntı bildiriminde bulunulabiliyor. Burada bankamatik kartı veya kredi kartını kaybeden müşterilere hızlı hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Bunun yanında operatör ile bankanın düzenlediği kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

Mobil bankacılık ile EFT ve havale gibi işlemler de gerçekleştirilebilmektedir. Havale işlemi haftanın 7 günü 24 saat boyunca gerçekleştirilebilmektedir. EFT işlemi ise hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştiriliyor.

Hafta sonu veya hafta içi olsa bile mesai saatleri dışında EFT işlemi gerçekleştirilir ise, bir sonraki iş gününde işlem gerçekleşir.

HALKBANK MOBİL UYGULAMA

Halkbank mobil uygulamayla kredi başvurusunda bulunabilir, para gönderme, fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında hesap özetinizi görüntüleyerek yaptığınız harcamaları tamamen göz önünde bulundurabilirsiniz. Burada yapacağınız detaylı incelemeler sonucunda gereksiz harcamaları göz önüne alabilirsiniz. Böylelikle aylık harcamaları tamamen kontrol edebilme imkanına sahip olabilir ve yatırım hesaplarınızla yeni planlar oluşturabilme imkanına sahipsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir