Ana sayfa Esnaf Kredisi Halkbank 120 Ay Vadeli Düşük Faizli 100 Bin TL İşyeri Kredisi

Halkbank 120 Ay Vadeli Düşük Faizli 100 Bin TL İşyeri Kredisi

Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından olan Halkbank'tan iş yeri açmak için 120 ay vadeli olarak 100 bin TL tutarında iş yeri kredisi kullanabilmeniz mümkündür.

0
PAYLAŞ

Bankacılık sektöründe yer alan bankaların sundukları finansal kaynaklar genel olarak birçok kategoride karşımıza çıkmaktadır. Bu kaynakların kullandırılması için verilen krediler, yalnızca bireysel müşterilere değil kurumsal işletmelere de sağlanmaktadır. Bu yönden bankacılık sektörü bir ülkenin milli ekonomisi için oldukça önemli bir yere sahiptir. Zira bir işletmenin kurulması, işletmenin büyümesi ve geliştirilmesi için kredilendirme sağlayan bankalar, bu sayede doğrudan ülke ekonomisine de olumlu etkiler yaparlar. 

Bugün bir iş yeri kurmak için yapılması gereken çok sayıda maliyet vardır. İşin gerçekleştirileceği yerin satın alınması veya kiralanması, makine ve teçhizatın alınması, hammadde ve ihtiyaç duyulan diğer üretim ve hizmet materyallerinin satın alınması oldukça maliyetlidir. Kişilerin iş kuracakken bu maliyetlerin hepsini kendi başına karşılayabilmesi çoğu zaman mümkün değildir. İşte bu nedenle bu kişiler, bankalara başvurarak kredi kullanabilirler ve kullandıkları kredi ile kurdukları işlerinden elde ettikleri gelirlerle, aylık taksitlerle borçlarını ödeyebilirler. 

Elinizdeki birikmiş parayı bir iş yeri açarak değerlendirmek istiyorsanız ama yeterli gelmiyorsa bunun çözümü kredi çekmek olabilir. Son dönemlerde bankalar gelişmiş finansal olanaklarıyla çok fazla miktarlarda kredi verme olanağına kavuşmuştur. Müşterilerin her ihtiyacına ayrı ayrı paketler sunmuştur. Siz de elinizdeki tasarruf ile bir işyeri açmayı düşünüyorsanız ve bütçeniz tamamını karşılamaya el vermiyorsa Halkban’ın 120 aya varan vade süreleriyle ve uygun faiz oranlı işyeri açma kredisini kullanabilirsiniz. 

Türkiye’nin önde gelen köklü bankalarından Halkbank işyeri sahibi olmak isteyen müşterilerine özel kredi paketini açıkladı. Halkbank’ın sağladığı finansal destekle işyeri sahibi olmanız mümkün.

Halkbank 120 ay vadeli işyeri kredisini 100bin Türk Lirasına kadar kullanmanız mümkündür. İşyeri kredisine başvurmak için yapmanız gereken size en yakın Halkbank şubesine gitmek veya bankanın intenet sitesi aracılığıyla başvurunuzu oluşturmak. Halkbank’ın 120 ay vadeli işyeri kredisi için sunduğu faiz oranı aylık %1.15’tir. 

Başvuru için gerekli belgeler ise;

-Kimlik belgesi (Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralı, ehliyet, pasaport, nüfus cüzdanı)

-Kamu çalışanları için bordro

-Özel sektör çalışanları için onaylı gelir belgesi

Ayrıca çektiğiniz işyeri kredisini yeni bir işyeri açmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumlar için öneğin; gayrimenkul alıp kiraya vermek için kredi verilmemektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here