Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ing Bank 2018 Yılı Ödemeli İhtiyaç Kredisi Kullanım Şartları

Ing Bank 2018 Yılı Ödemeli İhtiyaç Kredisi Kullanım Şartları

Bireysel ihtiyaç kredileri, tüketicilerin bankalardan en çok talep ettikleri finansal kaynaklardır. Bu krediyi kullanarak harcamalarını anında halledebilirler ve daha sonra da borçlarını taksitler ile geri öderler. Bu kapsamda bankaların dan en fazla gelir elde ettikleri kredilendirme türü olan bireysel ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenlere bankalar birçok avantajı da sunmaktadır. Bu avantajların boluğu ise piyasadaki banka sayısının çok olması ve bu nedenle de tercih edilme isteğidir.

Öncelikle bireysel ihtiyaç kredisi kullanmadan önce bilmeniz gereken husus, kullanacağınız kredinin sizin bütçeniz için uygunluğudur. Yani aldığınız kredinin geri ödemeleri için geliriniz yeterli ise kredi kullanmalısınız. Aksi halde kullandığınız bu kredi borcunu geri ödemek konusunda güçlük yaşayabilir, ödeyememe durumunda da bankalar ile olan ilişkilerinizde problem yaşayabilir ve bir daha kredi kullanamaz duruma gelebilirsiniz. İşte bu sebeplerle zaten hali hazırda piyasada çok sayıda ihtiyaç kredisi altenatifi varken, bütçeniz için uygun olan altenatifleri belirleyip, bunlar arasından birisini tercih etmelisiniz. Biz size bu anlamda yazımızın devamında ING Bank’ın ertelemeli ödeme şansı sunan bireysel ihtiyaç kredisinden bahsedeceğiz. 

ING BANK’IN 2018’DE GERİ ÖDEMELİ KREDİSİ

Türkiye’de kurulduğu ilk günden bu yana bankacılık sektöründe en çok tercih edilen isimler arasında yer alan ING Bank, sunduğu kredilerde çok özel avantajlar sağlamaktadır. Bankanın hem faiz oranları hem de vade seçenekleri oldukça avantajlı olmasının yanı sıra ING Bank bireysel ihtiyaç kredisine özel olarak 2018’de geri ödeme olanağı sağlamaktadır.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ ve KULLANABİLME ŞARTLARI

Kullanacağınız 48 ay vadeli kredi için 2018’de ödemeye başlamayı tercih ettiğinizde vadeniz 44 aydan itibaren devam edecek ancak taksit tutarlarınız değişmeyecek, sabit olarak ilerleyecektir.

Banka 3 ile 48 aya kadar vadelendirme sağlamaktadır.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için kredi notunuzun minimum 1850 olması gerekmektedir.

Bankadan bu krediyi alabilmeniz için düzenli ve belgelenebilir gelirinizin olması, sosyal güvencenizin aktif olması, icra takibine hiç girmemiş olmanız gerekmektedir.

KREDİ HESAPLAMA

Bankadan 10 bin TL tutarında 48 ay vadeli kredi kullanacağınız zaman kredi notunuz 1850 düzeyinde ise uygulanacak olan faiz oranı %1.19’dur. Bu kapsamda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 338,62 TL’dir.

BAŞVURU

Kredi ihtiyacınız için ing bank sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz ve hemen ing bank 2018 yılı ertelemeli kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Ayrıca şubelerden de ing bank 2018 yılı taksit ödemeli ihtiyaç kredisi için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir