Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / İNG Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyası

İNG Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyası

Bankalar müşterilerinin daha esnek ödeme koşullarıyla borçlarını kapatabilmeleri için ertelemeli ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Ertelemeli ihtiyaç kredilerinde kredi tüketiciye tahsis edildikten 3 veya 6 ay sonra geri ödeme süreci başlamaktadır. Tabii bazı bankalarda erteleme süresi daha uzun veya daha kısa olabilmektedir.

Ing Bank 3 ay ertelemeli kredi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Uygun faiz oranları ve uzun vadelerle düşük taksit ödemesi gerçekleştirerek ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Türkiye’de 81 ilde hizmet vermekte olan ve her geçen gün kapsamını genişleten Ing Bank ertelemeli kredi detayları içeriğimizde yer alacak.

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Ing Bank sağladığı bütün kredi türlerinde de erteleme imkanı sağlamaktadır. 3 ay ertelemeli kredide en fazla 36 aya kadar vade yapılabilmektedir. 100.000 TL üst limitli ihtiyaçlar için ertelemeli kredi finanse edilmekte ve ihtiyacı olana mola adı altında bu imkan sağlanmaktadır. Kampanyadan yararlanan banka müşterisi 33 ay boyunca geri ödeme yapacaktır.

Ertelenen 3 ayın ödemesi ise 33 aya bölünerek her aya eklenecektir. Bu durum aylık taksit tutarında çok ciddi farklar yaratmamaktadır. Bundan dolayı da tüketiciler maddi olanaklarını düzenlemek adına bu krediye yoğun ilgi göstermektedir.

KREDİ DETAYLARI NELERDİR?

3.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar bütün ihtiyaçlar finanse edilebilmektedir. 36 aya kadar vade seçeneğiyle sağlanan kredide yüzde 1.39 faiz uygulanmaktadır. Banka sadece tüketiciden kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının yüzde 0.5’i kadar tahsil edilmektedir. Hayat sigortası da tüketicinin yaşına ve cinsiyetine göre değişkenlik göstermektedir.

10.000 TL 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sahibi olan tüketici aylık 405 TL taksit ödemesi gerçekleştirecektir. Kredi için ödenmesi gereken ilk taksit tutarı ise 667 TL’ye tekabül etmektedir. 50 TL kredi tahsis ücreti ödemesi yapılarak kişi krediye sahip olabiliyor.

Kredi kefil ön şartı aranmaksızın sağlanmaktadır. Tüketicinin kredi notuna bağlı olarak banka kefil ve ek belge talebinde bulunabilmektedir. Yine ihtiyaç kredilerinde gerekli belgeler aynen şubeye teslim edilmelidir.

Gerekli belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet veya pasaport ve gelir belgesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir