Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / İng Bank Kredi Kartı Başvurusu Kanalları

İng Bank Kredi Kartı Başvurusu Kanalları

Bankaların sundukları finansal hizmet arasında en çok tercih edileni istisnasızdır ki kredi kartıdır. Kredi kartı tüketicilerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran bir bankacılık ürünüdür ve kredi kartı kullanan tüketiciler, bu aracı kullanarak ekonomik hayatlarında birçok kolaylığa ve harcamalarında birçok avantaja sahip olurlar. Bu anlamda özellikle bankacılık sektöründe artan banka sayısı ve BDDK’nın kredi kartı limiti konusundaki düzenlemeleri sonrasında, bankalar kredi kartı müşterisi kazanabilmek adına artık kartlarında çok daha fazla avantaj ve olanak sunmaktadır. Tüm bu yönleri ile Türkiye’de de milyonlarca bireysel müşteri tarafından tercih edilen kredi kartının tüm avantajlarından ve olanaklarından bahsedecek olursak;

-Kredi kartları aracılığı ile bankaya anlık olarak borçlanabilirsiniz ve bu sayede kendi gelirinizin yahut nakdi paranızın yetişmediği alışverişlerinizde kredi kartından ödeme yapabilir ve daha sonra bankaya bu borcun ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

-Kredi kartı ile bankaya yaptığınız borçlanmanın tutarı yüksekse bu durumda taksitli harcama yaparak, bu borcu aylık eşit tutarlarda ödeme yaparak kapatabilirsiniz ve böylelikle yüksek tutarlı harcamalarınızın yükünü kredi kartı aracılığı ile hafifletebilirsiniz.

-Bankaların kredi kartları aracılığı ile sunduğu puan toplama, mil toplama gibi özelliklerin yanı sıra belirli miktardaki harcamalara verilen para hediyelerinden faydalanarak, bir sonraki alışverişlerinizin ödemesinde bu imkanlardan yararlanabilir ve ödemenizi yaparken kendi bütçenizden kısmadan yapabilirsiniz.

ING BANK’TAN KREDİ KARTI ALMAK İÇİN TAM ZAMANI

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan ING Bank, kredi kartları ile bahsettiğimiz tüm bu avantajlı özellikleri kullanıcılarına sağlamaktadır. Bu anlamda siz de ing bank kredi kartı başvurusu yaparak ING Bank müşterisi olabilirsiniz. Üstelik artık ing bank kredi kartı başvurusu 2017 yılında çok kolaydır. Şimdi hemen ING Bank resmi web sitesi üzerinden KREDİ KARTI sekmesine giderek sizin için en uygun özelliklere sahip kredi kartını seçerek, başvurunuzu online olarak anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size en yakın ING Bank şubesine giderek bireysel olarak başvurunuzu form doldurarak gerçekleştirebilir ve kred kartınızı anında temin edebilirsiniz.

Şimdi siz de BU LİNK aracılığı ile ING Bank’ın resmi web sitesinden intenet bankacılığı hizmetlerine erişin, bankanın avantajlı kredi kartı özelliklerinden yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir