Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İng Bank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? ( Hızlı Başvuru )

İng Bank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? ( Hızlı Başvuru )

Nakdi ihtiyaçlar ortaya çıktığında, tüketiciler bankaların kapılarını çalarlar. Bankalar da tüketicilere borçlanma imkanı verirler ve onlara krediler tahsis ederler. Bu yönden en çok tercih edilen kredilendirme türü bireysel ihtiyaç kredileridir. Bireysel ihtiyaç kredilerine başvuran tüketiciler, bankanın sözleşme şartlarına göre aldıkları kredi tutarını belirli bir vade süresince taksitli olarak, faiz tutarı ile birlikte geri öderler. 

Bankalar, bireysel ihtiyaç kredilerinden faiz geliri elde ettiklerinden bu bankacılık ürününü kullandırmak konusunda oldukça esnektirler ve tüketicileri teşvik etmeye yönelik birçok çalışma yürütürler. Önek olarak bankalar müşteri kazanabilmek için vade süresinde seçenek bolluğu, faiz oranında indirimler ve başvurularda kolaylıklar sağlayarak tüketicileri müşterileri haline getirirler. 

INGBANK’TAN SMS İLE KREDİ

Türkiye’nin turuncu bankası ING Bank, çok avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile tüketicilere anında finansal destek sağlamaktadır. Bankanın dikkat çeken özelliklerinden birisi olan kredi notuna göre faiz oranı uygulaması nedeni ile birçok kredi notu yüksek tüketici bankaya kredi başvurusu yapmaktadır. üstelik bu başvurularını yalnızca bir kısa mesaj ile yapabilmektedirler.

Şimdi siz de acil nakdi ihtiyaçlarınız için ingbank sms ile kredi başvurusu imkanından faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuzun kısa mesaj ekranına KREDI boşluk T.C. kimlik numarasını yazdıktan sonra 2205’e kısa mesaj atarak, kredi başvurunuzu tamamlayabilmeniz mümkündür. Banka başvurunuza en kısa süre içerisinde dönüş yaparak, eğer onay verildiyse, tutar bilginizi öğrenerek kredinizi hesabınıza aktaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir