Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / ING Bank ve Üstün Ayrıcalıklı Kredi Kartı Avantajları

ING Bank ve Üstün Ayrıcalıklı Kredi Kartı Avantajları

Kredi kartları günümüzde bizim kurturacımız olmuş durumda. Yanımızda nakit bulunmadığında peşin, yüksek meblağlı bir eşya aldığımızda taksit, ürünlerde indirim vs. gibi birçok avantajları ile bankalar bu kredi kartlarını kullanımımıza sunuyor. ING Bank’ta hazırlamış olduğu kredi kartları ile müşterilerine birbirinden farklı avantajlar ile iyi bir alışverişin imkanını sununuyor. Kredi kartları olmadan alışveriş yapmak artık neredeyse imkansız. Çünkü ihtiyaç alanı genişledikçe kendimize ve evimize yapacağımız alışverişlerde fedakarlığa gidip erteliyoruz. ING Bank kredi kartı ile indirimler dahil olmak üzere bir çok avantajı sizlere sunuyor ve ihtiyaçlarınızı ertelemenizi engelliyor. 

ING Bank Kredi kartı ile biriktirdiğiniz bonuslarla bedava alış veriş yapabilirsiniz. Bunun dışında ING bonus+destek ile asistan hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Acil sağlık hizmetleri, cilingir gibi acil ihtiyaçlarınızda ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bunun gibi avantajlara ING Bank kredi kartlarıyla ulaşmak mümkün. Bunun için ING Bank kredi kartı talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Fakat banka sizden belirli şartları yerine getirmenizi isteyecektir. Öncelike 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ayrıca sabit bir gelirinizin olduğunu belgelemelisiniz. Maaş bodrosu, emekli maaş belgesi, çiiftçi belgesi vs gibi… Bu iki şartı yerine getirdiğiniz takdirde uzmanlar tarafından kartınızın limiti belirlenip size teslim edilecektir.

ING Bank Kredi kartı başvurusu için öncelikle size en yakın ING Bank şubesine gidip başvuru yapabilirsiniz. Ya da ING Bank Telefon Bankacılığı olan 0 850 222 0 600 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alıp işlemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta kredi kartı başvurularınızın onaylanıp onaylanmadığı konusunda ING Bank size hizmette sunmaktadır. Az önce verdiğimiz telefon bankacılığı numarasını arayarak kredi kartı durumunuzu sorgulatma şansınız var. Eğer sizlerde ING Bank’ın üstün ayrıcalıklı kredi kartlarına sahip olup indirimli alışveriş imkanı gibi kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir