Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / İnternet Üzerinden Şekerbank Kredi Başvurusu Detayları

İnternet Üzerinden Şekerbank Kredi Başvurusu Detayları

İntenet Üzerinden Şekerbank Kredi Başvurusu

Kredi çekmek artık çok kolay. İntenet bankacılığının çok revaçta olduğu günümüzde Şekerbank’ta İntenet üzerinden kredi onaylamasına başladı. Bu yeniliğiyle birçok bankanın önüne geçen Şekerbank SMS’le kredi veren bankalar listesinde zirvede olan bankalarla yarışa girdi. Günümüz toplumunda intenet bankacılığının çok fazla kullanıldığı aşikar. Topluma ayak uydurmaya çalışan bankaların bazıları toplumun gerisinde kalmışken Şekerbank toplumun istek ve ihtiyaçlarına ayak uydurarak yenilikçi tavrını bir kez daha ortaya koydu. Vatandaşlara kredi verme konusunda her zaman düşük faiz oranlarını seçen Şekerbank vatandaşın ve esnafın yanında olduğunu göstermeye devam ediyor.

İntenetten Başvuru Şekerbank’la Çok Kolay !

Şekerbank konut kredisi, ihtiyaç kredisi ya da taşıt kredisini kefilsiz koşulsuz intenetten kabul etmektedir. Tek yapmanız gereken Şekerbank Web sitesini ziyaret etmek. Web sitesine giriş yaptıktan sonra T.C kimlik numaranızı, Şekerbank sistemine kayıtlı cep numaranızı, istediğiniz kredi türünü ve aylık net gelirinizi yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak başvuruda bulunurken dikkat etmeniz gereken en önemli husus T.C kimlik numarasıyla bir defa kredi başvurusunda bulunabileceğinizdir. Şekerbank kredi başvuru sonucunu dilediğiniz takdirde 0850 222 78 78 kodlu telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Şubelere gitmeye hiç gerek kalmadan çok kolay bir şekilde kredi alma imkanı sunan Şekerbank yenilikçi tavrıyla işleri kolaylaştırmaya devam ediyor.

Dilediğiniz takdirde başvuruda bulunmadan önce Şekerbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yapabilir böylece size en uygun krediyi, kredi tutarını, geri ödeme tutarını belirleyip buna göre size uygun krediyi çekebilirsiniz. Aynı işlem konut ve taşıt kredisi için de geçerli olmaktadır. Birçok kredi türünde Şekerbank ihtiyaç kredisi hesaplama sistemini kullanabileceğiniz gibi her türlü işlemi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

SMS’le kredi veren bankalar arasında olan Şekerbank’a kredi başvurusunda bulunmak isterseniz, sisteme kayıtlı telefon numaranızdan ‘KREDİ’ yazarak 1953 kısa mesaj atarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem sonucu yine telefon numaranıza kısa mesaj olarak iletilecektir. İntenet bankacılığında başvuruda bulunduğunuz takdirde onay durumunu mail olarak ta alabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde en yakın Şekerbank şubelerine giderek müşteri temsilcinizle konuşarak size uygun olan krediyi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir