Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İş Bankası Anında Kredi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir

İş Bankası Anında Kredi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir

Tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için başvurduğu maddi yardım yöntemlerinden en önemlisi kredilerdir. Çeşitli ihtiyaçlar için çekilebilen krediler bankalar tarafından tüketiciye çeşitli imkanlar ile sunulmaktadır. Tüketiciler de bu imkanlar dahilinde kendileri için en uygun kredilere başvurup ihtiyaçlarını belli zaman dilimlerinde giderebilmektedir. Bu tarz arsa, taşıt, bireysel ihtiyaç gibi kredilerin sonuçlanması ekspertiz sonuçları uzun sürdüğünden gecikmekte ve acil ihtiyaçlarınız için beklemek zorunda kalabilirsiniz. İş bankası anında kredi sayesinde kredi başvurunuz şartlarınız uygunsa anında onaylanmakta ve çekmek istediğiniz kredi tutarınız anında hesabınıza aktarılmaktadır.

ANINDA KREDİ’YE NASIL BAŞVURABİLİRİM ?

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Türkiye İş Bankası tarafından tüketicilerin hizmetine sunulan anında kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak artık daha hızlı. İş Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler çoğunlukla işlemlerini şubelerden halletmektedirler. Anında krediye başvurmak için şubeye gitmenize gerek yok. Akıllı telefonunuzdaki İş Cep uygulamasından Krediler > Anında Kredi başvuru sekmelerinden başvuru yapabilir veya intenet bankacılığından krediler sekmesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer krediyi almaya uygun görülürseniz paranız anında hesabınıza yatmaktadır.

ANINDA KREDİ İMKANLARI NEDİR ?

İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında olan anında kredi imkanlarını banka çeşitli şekillerde tüketicilerin beğenisine ve ihtiyaçlarına göre belirlemiştir. Anında Kredi uygulamasıyla İş Bankası kullanıcılarına 10.000 TL ila 25.000 TL arasında kredi tutarı, 24, 36 ve 48 ay seçenekeleriyle vade imkanı sunmaktadır. 24 ay vade ile 10.000 TL kredi çeken bir kişi ayda sadece 502 TL ödeyerek kredisini karşılayabilmektedir. 48 ay vade ile 25.000 TL çeken bir kişi ise ayda yalnızca 753 TL ödeyerek kredisine kavuşabilmektedir. 

GEREKLİ BELGELER NELER ? 

Annda kredi’ye başvuracak müşterilerin belirtmesi gereken bazı bilgiler mevcuttur. Bunlardan en önemlisi aylık gelir bilginizdir. Bunun dışında başvurunuz sonrasında size gönderilecek olan e-posta’yı saklamanız yararınıza olacaktır. Başvurunuz için yazılı olmayan önemli bir belge daha bulunmaktadır : Kredi Notu. Eğer kredi notunuz düşükse krediyi alabilmeniz zorlaşmaktadır. Finansal konularda yasal bir takibe girdiyseniz krediniz onaylanmayıp tarafınıza olumsuz dönüş yapılabilmektedir.

Eğer kredi notunuz iyiyse İş Bankası anında kredi aracılığıyla alacağınız kredinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir