Anasayfa / Bilgi / İş Bankası Havale & EFT Saatleri

İş Bankası Havale & EFT Saatleri

İş Bankası milli bankamız olması nedeniyle müşterilerine bu bakış açısıyla iyi hizmetler sunmaktadır. Bankacılık işlemlerinin tümünü veren banka müşterilerine uygun ve avantajlı kampayalarda sunmaktadır. Teknoloji çağında olmamaız nedeniyle bankacılık kanallarını genişleterek artık birçok bankacılık ürünlerini bu kanallardan da vermektedir. Kredi başvuruları, kredi kartı ödemeleri, EFT, havale, mevudat hesapları gibi çeşitli bankacılık işlemleri artık İş Bankası’nın her kanalından yapılmaktadır. İş Bankası yurt dışında da 23 ülke de faaliyet gstermektedir. Yurt içinde bin üçyüzün üzerinde şubesiyle müşterilerine hizmet veren İş Bankası gelişmeyi ve müşteri portföyünü her zaman arttırmayı hedeflemektedir. 

İş Bankası bankacılık işlemlerinden olan EFT ve havale banka müşterileri tarafından en çok kullanılan işlem türüdür. EFT ve havale işlemini aynı gün içinde gerçekleştirebilmek için İş Bankası EFT ve havale saatlerini bilmek gerekir. Saat 09:00 ile 17:00 arasında EFT ve havale işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler dışına çıktığınızda işleminiz bir sonra ki güne devreder. Bunun için EFT ve havale hangi saat aralığında yapıldığı bu açıdan önemlidir. EFT işlemi gerçekleştirirken ad  soyad, banka şube ve haesap numarası isetenirken bunun yanında sadece ad soyadı be IBAn numarasıyla da EFT işlemi yapabilirsiniz. Havale işlemi içinde aynı bilgileri kullanarak havaleyi gerçekleştirebilirsiniz. 

İş Bankası EFT ve havale için İş Bankası şubelerini kullanabilirsiniz. Bunun yanından kolay bir şekilde İş Bankası ATM’lerini kullanabilirsiniz. İntenet bankacılığı artık en kolay bankacılık kanallarından biridir. Bu yöntem ile istediğiniz para transferini istediğiniz an da gerçekleştirebilme şansınız var. İş Bankası müşteri hizmetleri olan 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri temsilcisinden yapmak istediğiniz para transfer işlemini söyleyip gerçekleştirebilirsiniz. Onlşne bankacılık kanallarının  gelişmesi sayesinden bankada ya da bankamatiklerde sıra bekelemeden EFT ve havale işlemleri halledilebilmekte. İşCep uygulaması ile de söz konusu para transferi edebilirsiniz. Buarada önemli olan nokta EFT ve havale işlemlerinde İş Bankasının belirlediği saat aralığından işlemlerinizi gerçekleştirmek. Banka işleminizi bu saat aralığında yapmazsanız ertesi güne sarkacaktır. Üstelik online bankacılık ile ileri tarihli para transferlerinizi 7/24 istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir