Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İş Bankası İhtiyaca Göre Kredi Kampanyaları ve Faiz Oranları

İş Bankası İhtiyaca Göre Kredi Kampanyaları ve Faiz Oranları

İhtiyaç kredileri, tüketicilerin bankalardan en sık talep ettikleri bankacılık hizmetleridir. Bankalardan alınabilecek olan bireysel ihtiyaç kredisi olanakları ile ihtiyaçlarını karşılayan tüketiciler, belirli bir vade süresince bankaya aldığı kredinin borcunu geri ödemekte ve ayrıca faiz tutarını da anapara ile beraber geri ödemektedir.

Son yıllarda Türkiye’de hem tüketici ihtiyaçlarının yüksek ölçüde artması hem de sektördeki banka sayısının hızla artması ile birlikte ciddi bir müşteri rekabeti başladı. Kredi notu uygulaması ve son dönemdeki BDDK düzenlemeleri ile birlikte de müşteri kaybı konusundan muzdarip olan bankalar, bu durum karşısında çeşitli kredi kampanyalarını uygulamaya ve tüketicilere ekstra olanaklar sağlamaya başladılar. Tüketiciler açısından bu durum oldukça olumlu sonuçlar yaratmaktadır, çünkü tüketiciler bu sayede avantajlı faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilmekte ve ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

İŞ BANKASI’NDAN AVANTAJLI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan ve geniş bir müşteri portföyüne sahip olan türkiye iş bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine çok cazip kredi seçenekleri sunmaktadır. Üstelik yal

nızca bankaya kredi borçlusu olmak için değil, başka bir bankadan olan kredi borcunuzu kapatmak ve yapılandırma yapmak için de İş Bankası’ndan bu avantajlı krediyi kullanabilirsiniz.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Türkiye iş bankası ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vadelendirme olanakları sağlamaktadır. Ertelemeli ödeme seçenekleri de vade süresi ile beraber bir opsiyon olarak sunulmaktadır.

Faiz oranları konusunda iş bankası ihtiyaç kredisi için çok avantajlı seçenekler sunmaktadır. Bankadan yeni kampanya kapsamında %1.23’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanılabilmektedir. 

Krediyi kullandığınız tarihten bir ay sonra ilk geri ödemenizi başlatırsınız ve eğer ertelemeli ödeme talep ederseniz, borcunuzu ilk 3 ay erteleme olanağına sahipsiniz.

BAŞVURULAR

Şimdi siz de en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Başvuru için gerekli olan belgeler ise;

-T.C. kimlik belgesi

-Son 3 aya ait ikametgah belgesi

-Gelir durumu gösterir belgedir. Bu belgeler ve başvuru formunuz ile başvurunuzu gerçekleştirerek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir