Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İş Bankası 2018 Kurban Bayramı Krediniz Düşük Faiz İle Hazır

İş Bankası 2018 Kurban Bayramı Krediniz Düşük Faiz İle Hazır

Bayramlar harcamalarımızın oldukça fazla olduğu dönemlerdir. Gerek aile içindeki bayram alışverişleri, gerek gençlere ve çocuklara harçlık verilmesi veya bayramla bir alakanız yoksa tatil planları, insanları masrafın içine sokmaktadır. Bu masraflar dahilinde tüketiciler olarak bizler de kredi çekme yöntemini zaman zaman kullanmaktayız. Eğer nakit ihtiyacınız varsa İş Bankası kurban bayramı kredisi ile çok özel fırsatlarla karşınızda.

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Türkiye İş Bankası tüketici için en iyi fırsatlardan birisi olmaya bu bayram da devam ediyor. Bu bayram kredi talebinde bulunan kişilerin karşılaşacağı bir çok fırsat var. Düşük faiz oranları uygun vade seçenekleri ve kredi tutarıyla rakiplerinin önüne geçiyor. 

AVANTAJLARI NELER 

Türkiye İş Bankası kredi çekme talebi bulunan müşterilerine 3 bin TL ila 100.000 TL arasında bir kredi miktarı sunmakta. 100.000 TL kurban bayramı için fazla diyorsanız bankanın buradaki asıl amacının müşterilerine bu dönem içerisinde uygun faiz fırsatıyla kredi sunma isteyişidir. 

3 bin TL ile 25 bin TL arasında kredi çekmek isteyen müşteriler faiz oranı olarak %1,29 ile,

25 bin TL ile 50 bin TL arasında kredi çekmek isteyen tüketiciler faiz oranı olarak %1,27 ile,

50 bin TL ile 100 bin TL arasında kredi çekmek isteyen kişiler ise %1,25 faiz oranı ile karşılaşacaktır.

Vade süresi ise ne kadar kredi çekerseniz çekin 3 aydan 48 aya kadar vade süresi imkanınız bulunmakta.

NASIL BAŞVURULUR

İş Bankası kurban bayramı özel kredi kampanyasına katılmak için size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. Bunun dışında intenet bankacılığına da önem gösteren Türkiye İş Bankası kullanıcılarına intenet üzerinden veya akıllı telefon uygulaması olan İşCep üzerinden kredi başvuru imkanı sağlıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir