Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İş Bankası Makine İmalat Sektörü Destek Kampanyası Paketi Faiz Oranı

İş Bankası Makine İmalat Sektörü Destek Kampanyası Paketi Faiz Oranı

İş Bankası, kobilere özel kredi sağlamaktadır. Her firmanın ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran İş Bankası, önemli bir kampanyaya imza atmıştır. Ülke ekonomisinde girişimcilere daha aktif rol verebilmek adına sağlanan bu kredilerle nakit sıkıntıları giderilmektedir.

KOBİ destek paketleri özellikle de firmaların ekipman alımları ve işçi giderlerinin karşılanması için talep edilmektedir. Bunun yanı sıra turizm, mobilya, plastik, otomotiv sektörleri için bu imkanlar sağlanmaktadır. Sadece mevcut işyeri için değil, yeni işyeri sahibi olmak isteyenler veya işyerini genişletmek isteyenler için de kredi mevcuttur.

Kredi paket detayları

Makine İmalat Sektörü İşletme Kredisi 36 aya kadar vade seçeneğiyle sağlanmaktadır. Uygun faiz oranlarıyla sağlanan bu kredi, işletmenin finansal ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Makine İmalat Sektörü Yatırım Kredisi işletmeleri büyütmek, geliştirmek için sağlanan kredilerdir. Bunun yanı sıra işyerinde çalıştırılacak olan ekipmanların karşılanabilmesi için de bu krediler sağlanmaktadır. Üstelik bu kredide 1 yıl geri ödemesiz seçeneği de mevcuttur. En fazla 5 yıl olmak üzere bu kredi kullanılmaktadır.

Makine İmalat Sektörü İhracat Kredisi, ülke genelinde ihracat yapan firmalar için sağlanmaktadır. Nakit ihtiyaçları gidermek için sağlanan bu kredi, uygun faiz oranlarıyla müşteriye temin edilmektedir.

İnovasyon Kredisi şirketlerin geliştirme projeleri sonucunda kazandıkları hibelerin temin edilmesine kadar geçen süreçte sağlanan kredidir.

Faturalı Teknoloji Kredisi, şirketlerin teknolojik altyapısını geliştirmek ve makinelerin teknolojik altyapısını sağlamak için verilen kredi türüdür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir