Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açmanın Yolu

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açmanın Yolu

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İntenet Alışverişine Açmanın Yolu

           İntenet üzerinden alışveriş imkanı bulunmaktadır. Fakat bu imkanı artık kredi kartınızı intenet alışverişine açarak kullanabilirsiniz. Bankalar yanlış kullanımı veya kredi kart numarası çalınmalarını önlemek için böyle bir sistem getirmiştir. İş Bankası da bu sisteme ayak uyduran bankalardan biri olmuştur. Bankanın açıklamasına göre 31 Aralık 2017 tarihi itibariyle kredi kartları intenet üzerinden gerçekleşecek olan tüm alışverişlere kapanacaktır. Kredi kartınızın intenet alışverişine tekrar açtırmak istiyorsanız sms yoluyla onayladığınızı bankanın belirttiği numaraya ONAY yazarak açabilirsiniz. Veya bankanın çağrı merkezinden onayınızı sözlü beyan edebilirsiniz. Bunların yanı sıra intenet üzerinden de kullanıma açmak mümkün. Bankanın intenet sitesinden istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İntenet alışverişi için onayınızı da bankanın intenet şubesinden verebilmektesiniz.

         İntenet üzerinden alışveriş yaparken karşılaşabileceği tehlikelerin farkında olmayan müşteriler için uygulanan bu uygulamada intenet üzerinden sıkça alışveriş yapanlar da kredi kartını kullanıma açarak eskisi gibi alışverişine devam edebilmektedir. İş bankasının intenet sitesinden veya çağrı merkezinden kullanıma tekrar açtırabilirsiniz. 

İş Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır?

    İş Bankasından kredi kartı almak isteyenler başvurularını intenet üzerinden veya banka şubelerinden yapabilmektedir. Başvurunuzun kabul edilip edilmediği size sms veya e posta yoluyla bildirilecektir. Kabul edilen kredi kartları en fazla bir ay içinde verilen adrese teslim edilmektedir. Kredi kartınızı atmlerden belirlediğiniz şifreyi girerek kullanıma açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir