Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İş Bankası’ndan Anında Kredi Kampanyasıyla 10.000 TL Kefilsiz Kredi

İş Bankası’ndan Anında Kredi Kampanyasıyla 10.000 TL Kefilsiz Kredi

Bankalar sundukları hizmet ile insanların en öncelikli olarak kullanım sağladıkları kullandıkları sisteme sahiptirler. Gündelik hayatımızda nakit paraya fazlasıyla ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaçlarımızı çalıştığımız kurum aracılığı ile sağlamaya çalışsak ta yeterli olmayabiliyor. Her geçen gün artan fiyat politikası ve ihtiyaçlarımı gelirimiz ile denk düşmeyebiliyor. Bu durumlara karşılık olarak bankalar devreye giriyor. Acil nakit para ihtiyacı duyan müşterilerine özel kampanyalar yapıyorlar. Bu ihtiyaçları 2 seçenek ile kolaylıkla giderebiliyoruz. Bunlardan biri kredi kartlarıdır.

Kredi kartları günlük yaşamımızda sıkça kullandığımız bir ödeme yöntemidir. Bankanın kredi kartı olanağı yine bizim ihtiyacımıza yönelik olarak veriliyor. Banka tarafından sistemde kayıtlı statü ve banka skorumuz dahilinde aylık olarak harcama yapabileceğimiz bir limit veriliyor. Bununla birlikte kart kullanımına başladıktan sonra ay sonuna kadr limitimiz olduğu takdirde harcama yapabiliyoruz. Kredi kartları sayesinde işlemlerimizi daha hızlı ve kolay gerçekleştiriyoruz. Alışverişlerde, elektrik, su, intenet, telefon gibi faturalarımızı ödeyebiliyor. Hatta bunun için bankaların mobil bankacılık uygulamaları ile daha hızlı ve vakit kaybetmeden yapabiliyoruz. Özellikle alışverişlerimizde yüksek tutarlardaki harcamalarımızı taksitlendirme imkanı sunuluyor. 

Nakit para ihtiyacından kaynaklı olarak yine bankaların sunduğu bir hizmet olan krediler ön plana çıkıyor. Krediler, yüksek miktarda ve acil nakit para ihtiyacı duyan kişiler için büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Kredi kullanımı sağlayacak kişiler müşterisi olduğu banka aracılığı ile ihtiyacını gidebiliyor. Bankaların sağladığı kredi imkanı ile kullanım sağlandığı takdirde aylık taksit ödemeleri uygun miktarlarda yapmamızı sağlar. Sunduğu uzun vade ödeme imkanları ile büyük bir fırsat sunuyor.

10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, ihtiyaç sahibi müşterilerine 24 ay vade imkanı ile 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkün. Bu kredi tutarı doğrultusunda kredi vade sürenizi 24 ay olarak tercih etmeniz durumunda banka uygulayacağı faiz oranını sabitliyor. Yani kullanacağınız ihtiyaç kredisi için vade sonuna kadar 1.29 faiz uygulaanacak. Aynı zamanda aylık kredi ödemeniz de 502 Türk Lirası olarak sabitlenecek. 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredinizin bu değerler toplamında ödeme tutarınız 12 bin 49 Türk Lirası olacak. 

Bu ihtiyaç kredisi ve ödeme planından yararlanmak isteyenler için şubeye gitmeden intenet bankacılığı ile başvuru yapmak mümkün. Türkiye İş Bankası’na ait resmi intenet sitesi üzerinden krediler bölümüne girerek hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir