Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Esnaf Kredisi / İş Bankası’ndan Esnafa 4 Yıl Vadeli ve 2018 Ödemeli Kredi Kampanyası

İş Bankası’ndan Esnafa 4 Yıl Vadeli ve 2018 Ödemeli Kredi Kampanyası

Dünya ekonomisi üzerinde mikro bazda önemli bir role sahip olan esnaflar ve girişimciler, kurdukları parasal ilişkiler ve üretim yapıyor olmaları nedeni ile büyük önem arz etmektedirler. Ancak bahsettiğimiz bu ilişkilerin kurulabilmesi ve yönetilebilmesi bu bireylerin finansal açıdan belirli imkanlara sahip olmalarına bağlıdır. Çünkü bahsettiğimiz ilişkilerin temelinde yatan şey yine finansal kaynaklardır. Bu kaynaklar çeşitli dönüşümler geçirerek artış göstermekte, üretim sağlanmakta ve tüketiciler de bu imkanlardan yararlanmaktadırlar.

Bankalar gelişmiş finansal yetenekleri sayesinde her türlü kredi işlemine açıklardır. Hazırladıkları kredi paketleri ile her ihtiyacınıza yönelik çözümleri mevcuttur. Bankalar normal bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumsal firmalara ya da esnaflara da kredi imkanları sunmaktadır. Ekonominin temel taşlarından olan ve ekonomiyi her zaman canlı tutan esnaflar zaman zaman maddi problemlerle karşılaşıp işlerini yürütemez hale gelebilirler. Böyle durumlarda bankaların esnaf ve KOBİ ler için düzenledikleri kredi kampanyalarından faydalanabilirler.

Türkiye’nin köklü ve en geniş müşteri portföyüne sahp bankalarından olan Türkiye İş Bankası esnaflara özel destek kredisi oluşturmuştur. Kredinin özellikleri ise şöyle. Türkiye İş Bankası esnaf ve KOBİ lere 150 bin Türk Lirası’na kadar kredi tahsis edebiliyor. Bu kredi için belirledikleri vade süresi ise 48 aydır. Ayrıca esnaf ve KOBİ’ler krediyi şimdi kullanıp yani ekim ayında çekip ödemeleri 3 ay ertelemeli yani 2018 de yapmaya başlıyorsunuz. 

İŞ BANKASI’NDAN KOBİLERE TAM DESTEK

Bahsettiğimiz üzere KOBİ’lerin büyük destekçisi olan Türkiye İş Bankası’nın yüksek tutarlı KOBİ kredisinden faydalanarak siz de işletmenizin çeşitli sermaye ihtiyaçlarını karşılamakla beraber aynı zamanda bu borcu geri ödeme konusunda da kolaylığa sahip olursunuz.48 ay vadeli olarak aldığınız krediyi 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlarken aynı zamanda 3 ayda bir, 6 ayda bir ödeme seçeneklerine sahip olarak kolaylıkla geri ödeme imkanınız olur.

BAŞVURULAR

Şimdi size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek esnaf kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirmek üzere Türkiye İş Bankası’na işletmenize ait finansal belgelerle, vergi levhasıyla, T.C. kimlik belgenizle, ikametgah belgenizle ve tapu belgeleriniz ile başvurunuzu anında gerçekleştirebilir ve kredinizi  iş bankası esnaf kredisi kampanyası dahilinde alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir