Anasayfa / Devlet Kredileri / İş Kurmak İsteyen Bayanların Başvurabileceği Faizsiz Devlet Destekli Krediler

İş Kurmak İsteyen Bayanların Başvurabileceği Faizsiz Devlet Destekli Krediler

Günümüzde bayanlar iş yeri açmak için gerekli girişimlerde bulunurlar.  Özellikle iş yerlerinin açılışında gerekli olacak olan maddi tutar bazı bankalar tarafından karşılanır. Sermayesi olmayan bayanlar, iş hayatına atılabilmeleri için gerekli ücreti artık faizsiz olarak tanınan kredi imkanı ile bulabilecekler. İş kurmak isteyen kadınlar için devlet tarafından bazı bankalar görevlendirildi. Dükkan açmak veya hayalindeki işi artık hayata geçirmek isteyen bayanlara uygun kredi imkanı faizsiz bir şekilde devlet tarafından tanınıyor. 

Ev Hanımlarına Faizsiz KOSGEB Desteği

 İş hayatı için finansal destek almak isteyen kadınlar belirtilen bankalardan 50 bin tutarında kredi kullanabilirler. KOSGEB destekli başvuru yapan girişimci kadınlara devlet tarafından faizsiz geri ödemeli kredi imkanı ile , birçok kadın iş hayatına emin adımlarla atılacaklar. 

Bundan sonra iş kurmak isteyen kadın sadeec düşünme ile kalmayarak, devletin verdiği bu destekle istedikleri yerde ve mekanda işyeri açabilecekler. Özellikle hükümet ve özel sektörün el sıkışmasıyla iş hayatalrının konumunu biranda değişecek. Kosgeb’e başvuruda bulunarak , devlet tarafından verilecek olan 50 bin TL kredi imkanı ile ev hanımlarının artık kendilerine olan güveni de artmış olacak.  Kredi imkanı ile finansal destek alan bir kadın girişimci 100 bin lira tutarında faizsiz destek aldığında , geri ödemesi 30 ay sonra başlayacak. 24 ay içerisinde eşit taksitlerle ve faizsiz bir şekilde geri ödenecek. 

İş hayatına kendi çabaları ile yenilikler katmak isteyen bayanlara müjde ni,teliğinde haber devlet tarafından verildi. Bu açıdan bakıldığında artık ev hanımları evde sadece ev işleri ile meşgul olmayarak, kendilerini iş hayatında üst seviyelere çıkarmış olacaklar.  Ev hayatları boyunca yapmak istedikleri ve bir türlü uygulamaya geçiremedikleri planlarını devletin maddi desteği ile yapabilecekler. Ev kadınları için artık iş hayatına atılmak hayal olmaktan çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir