Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Kefilsiz SMS ile Kredi Başvurusu – Tüm Bankalar

Kefilsiz SMS ile Kredi Başvurusu – Tüm Bankalar

Gün geçtikçe değişen dünya standartları ile birlikte ekonomik düzenler de değişmektedir. Özellikle önemli bir geçiş bölgesi olan ülkemizdeki siyasi değişimler ve bazı konulardaki istikrarsızlıklar ekonomik anlamda bizleri olumsuz etkilemektedir. Bunlar doğal olarak ilk başta tüketiciye etki etmektedir. Ekonomik dalgalanmalarla alakalı olarak bir çok zam ve vergi artışı ile karşı karşıya kalmaktayız. Bütün bunlara rağmen maaşlarda herhangi bir artış yaşanmaması tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamasını zorlaştırmaktadır. 

Acil bir nakdi ihtiyaç halinde veya planalanan bir ihtiyaç durumunda yeterli maddi olanağa sahip olmayan tüketiciler bankalardan kredi çekme yöntemine başvurmaktadır. Günümüzde pek çok kişinin ihtiyaçları için kredi başvurusunda bulunduğu bilinmektedir.

Tüketicinin istekleri doğrultusunda belirli faiz oranı ve vade seçeneğiyle birlikte bir takım şartları da sağlaması durumunda krediyi veren bankalara kredi için başvurmak artık günümüzde oldukça kolay olmuştur. Önceleri sadece şube üzerinden başvuru alan bankalar artık SMS üzerinden bile kredi başvurusu almaktadır. 

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

SMS ile kefilsiz kredi başvurusu yapacaksanız size bu fırsatı sunan bankalar mevcuttur. En kolay kredi başvurusu yöntemlerinden birisi olan SMS ile başvuru için bazı bankalardan nasıl başvuracağınıza dair bilgiler aşağıda sizlerle bulunmakta.

ZİRAAT BANKASI

Bireysel ihtiyaç kredisi için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek 4747’ye TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazıp göndermeniz gerekmektedir.

Taşıt kredisi için TASIT yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve taşıtın bedelini 4747’ye kısa mesaj ile bildirmelisiniz.

Konut kredisi için KONUT yazıp yine birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve konutun bedelini 4747’ye kısa mesaj ile bildirmelisiniz.

ŞEKERBANK

Telefonunuzn kısa mesaj bölümünden 1953’e KREDI yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numaranızı yazıp gönderin. 5 dk içinde değerlendirilen kredi başvurunuz için uzun süre beklemenize gerek yok.

AKBANK

Kısa mesaj ile birlikte 4425’e KREDI yazıp boşluk bırakın ardından TC Kimlik numaranızı yazıp gönderin. 20.000 TL üzeri kredi başvurularınızı şubelerden yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir