Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama ve Takibi Nasıl Yapılır

Günümüzde kredi kartı 7’den 70’e neredeyse herkes tarafından kullanılmaktadır. Mevcut giderleri daha rahat bir şekilde ödeyebilmek için vatandaş kredi kartı kullanmaktadır. Yüksek miktarda yapılan alışveriş ihtiyacının daha kolay bir şekilde ödenmesi kredi kartıyla mümkün hale gelmiştir.

İçeriğimizin devamında kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme ve kredi kartı başvuru sonucu sorgulama konusuna ilişkin detaylı bilgiler yer alacak.

Kredi kartı başvurusunda bulunabilmek için şubelerden işlemler gerçekleştirmenin yanı sıra artık intenetten de kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Yapılan başvurunun ardından da birey, müracaatın sonucunu öğrenmek için çeşitli yollara başvurabiliyor.

Kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için telefonla sesli yanıt yöntemi ve müşteri temsilcilerinden faydalanılabilir. Konuya ilişkin bankalardan detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz ve takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte müşteri temsilcisinden konuya ilişkin detaylı bir bilgilendirmeye erişilebilir. Müşteri hizmetlerinden konuya hızlı bir şekilde erişebilmek için aşağıda belirttiğimiz numaralara erişebilirsiniz.

Akbank’tan başvuru sonucunuzu öğrenebilmek için 0850 222 2525 No’lu telefonu arayabilirsiniz.

Denizbank Bonus, Miles, Sea başvuru sonucunuzu öğrenebilmek için 444 0 800 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Cardfinans, Nakit Kart, Fix Card başvurularınızı sorgulamak için 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Garanti Bonus, Bonus Trink, Money Card, Flexi, Shop&Miles, American Express kartlarına ait kredi kartı başvurularınızı öğrenmek için 0850 222 0 333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ziraat Maximum Kredi Kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için 444 00 00 No’lu telefonu arayın.

Halkbank HalkCard, Advantage Card başvurularınızın sonucunu sorgulamak ve takip etmek için 444 0 444 nolu telefonu arayabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart, Maximiles, Maximum Aktif Kart başvurularınızın sonucunu öğrenmek için 0850 724 0 724 numarasını arayabilirsiniz.

ING Bank Bonus kartınızın başvuru sonucunu sorgulayabilmek için 0850 222 0 600 numaralı telefon numarasından faydalanabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru sonucu kaç günde belli olur?

Kredi kartı alabilmek için yapılan başvurular bankalar tarafından detaylı bir incelemeye tabii tutulur. Yapılan değerlendirmelerle ilgili bilgiler yine müşteri temsilcisinden kolaylıkla alınabilir. Bunun yanı sıra bu başvurular 2-4 hafta arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir