Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Gündem / Kredi Kartına İnternet Bankacılığı Hizmeti Veren Bankalar Hangileridir

Kredi Kartına İnternet Bankacılığı Hizmeti Veren Bankalar Hangileridir

Hayatımızı kolaylaştıran intenetin yaygınlaşması ile kullanım alanları da artık sınır tanımamaya başladı. Artık tüm işlemlerimizi intenetin olduğu her yerden çok kısa sürede halledebilmekteyiz. Bilgisayar, tablet, telefon, notebook fark etmeden anında merak ettiğimiz bilgiye erişebiliyor ve müdahale edebiliyoruz. İşte intenetin bu denli geniş bir alana yayılmasının katkılarından birisi de bankacılık sektöründe oldu. Bankalar artık tüm hizmetlerini müşterileri sıra beklemeden kuyruk beklemeden çözebiliyorlar. Ödemeler, dekontlar, kampanyalar ve diğer tüm bankacılık işlemleri artık telefonlara yüklenen bir aplikasyonla halledilebiliyor. Bankalar bu hizmeti bankalarında müşteri olan hesap sahibi kişilerin yanı sıra kredi kartı kullanan müşterilerine de sunmaya başladılar. Kredi kartına özel olarak sağlanan bu hizmette kişiler anında hesap ve ekstre bilgilerine ulaşabiliyorlar.

KREDİ KARTI İLE İNTERNET BANKACILIĞI SAĞLAYAN BANKALAR

GARANTİ BANKASI: Bankanın sağladığı ayrıcalıkların birisi de kredi kartı kullanan müşterilerine intenet bankacılığı hizmetidir. BURADAN online olarak sisteme kart numaranız ve şifrenizle girebilir ve tüm işlemlerinizi bir tık ile halledebilirsiniz.

FİNANSBANK: Finansbank’ın kredi kartına özel hizmetleri doğrudan kendi web sitesinden sağlanmaktadır. Kart bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra hem bilgilerinizi kontrol edebilir, düzenleyebilir hem de kart işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YAPI KREDİ: Yapı Kredi’nin WorldOnline ve Adios veritabanlarından kredi kartı kullanıcıları kartlarına ilişkin tüm işlemleri gerçekleştirebilirler.

AKBANK: Bireysel İntenet Şubesi hizmeti şeklinde kart kullanıcılarına online müşteri hizmeti sunan Akbank’ın web sitesinde doğrudan bu işlem için “Bireysel İntenet Şubesi” seçeneğini işaretleyerek işleminizi başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir