Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartında Müşteri Numarası Yazar mı? Nerede Yazar?

Kredi Kartında Müşteri Numarası Yazar mı? Nerede Yazar?

Kredi kartı kullanıcılarından çeşitli alanlarda talep edilen müşteri numarası bilgisi hiç ummadık anlarda gerekli olabilmektedir. Bu nedenle de kart kullanıcıları kredi kartı müşteri numarası nerde yazar merak etmekte ve kredi kartı müşteri numarası öğrenme işleminin nasıl yapılacağını bilmek istemektedir. İlk olarak bilmemiz gereken husus her bankanın bu bilgiye kartta yer vermediğidir. On altı haneli kart numarasından farklı olan müşteri numarası bazen bankalar tarafından kartın sol alt bölümünde yer alabilmektedir.

kredi kartı müşteri no hangisi

Rakam sayısının banka tarafından belirlendiği bu numara genellikle isim soyisim bilgisinin altında veya on altı haneli kart numarasının altında yer almaktadır. Ancak bazı bankalar bu numaraya güvenlik tedbirleri nedeniyle kart üzerinde yer vermemektedir. Bu nedenle de müşterilerin bu numara hakkında kafalarında ikilik oluşabilmekte, hangi numaranın müşteri numarası olduğu karıştırılabilmektedir.

kredi kartı müşteri numarası öğrenme 

Eğer kartınızda müşteri numarasının yer almadığını düşünüyorsanız veya hangi numaranın müşteri numaranız olduğu konusunda kararsızsanız bankanızın telefon şubesi aracılığı ile numaranızı öğrenebilirsiniz. Bankanıza ait müşteri hizmetleri numarasını arayarak temsilcilikten numaranızı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir