Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Kredisini Halkbank’a Taşımak İsteyenlere Özel 10.000 TL Dost Kredi

Kredisini Halkbank’a Taşımak İsteyenlere Özel 10.000 TL Dost Kredi

Tüketiciler borçlanma yolu ile bankalar ile bir finansal ilişkiye girerler. Kullandıkları krediler aracılığı ile ihtiyaçlarını giderirken, aldıkları bu krediye ilişkin borcu da zamanında bankaya geri ödemek ile yükümlülerdir. Böylelikler, kişiler bankalara olan borçlarını geri öderken aynı zamanda belirli bir faiz oranı üzerinden de bankaya hizmet ücretini geri ödemiş olurlar aslında. İşte bu nedenle bankalar açısından bu borcun ödemelerinin zamanında gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Aksi halde bankalar ile olan ilişkileri bozulan birey, bir daha kredi almak istediğinde kredi notunun düşmüş olması sebebi ile kredi başvurusunun reddedilmesi durumu ile karşılaşabilir.

Kişiler çoğu zaman art arda gelen ihtiyaçları söz konusu olduğunda birbirinden farklı bankalardan kredi alabilirler ve bu durum da haliyle geri ödeme konusunda zaman ve plan karışıklıkları ortaya çıkabilir. Eğer siz de bu gibi bir durum ile karşı karşıyaysanız veya tek bir bankaya kredi borcunuz var iken faiz oranı size ağır geliyorsa, bu borcunuzu farklı bir bankaya taşıyabilirsiniz. Kredi transferi adı verilen bu işlemi gerçekleştirmek oldukça kolaydır ve birçok banka bu hizmeti sunmaktadır. Yani eğer sizin aldığınız kredi için ilgili bankanın uyguladığı faiz oranı sebebi ile taksitleriniz daha yüksekse, aldığınız kredinin ana para borcunu farklı bir banka tarafından finanse ettirebilir ve yeni bir faiz oranı ve yeni bir vade süresi ile bu banka üzerinden borcunuzu ödemeye başlayabilirsiniz. Türkiye’de devlet destekli olarak hizmet veren halkbank bu anlamda çok özel kampanyalar sunmaktadır.

HALK BANKASI’NA BORCUNU TRANSFER EDENE DOST KREDİ KAMPANYASI!

Diğer bankalara olan kredi borcunuzun 10 bin TL tutarındaki kısmını ödemek ve yükünüzü daha düşük bir faiz oranı ile hafifletmek istiyorsanız o halde siz de Halkbank’tan 10 bin TL tutarında dost kredi kullanabilirsiniz. Bankanın bu kapsamda verdiği 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sizin borç yükünüzü hafifletmekte oldukça etkili olacaktır.

Halk Bankası tarafından sunulan dost ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında %1.28 faiz oranı uygulanmaktadır ve üstelik bankadan alınacak olan bu kredi masrafsız olarak temin edilebilmektedir. Bu yönden ihtiyaç kredisi faiz oranları anlamında daha avantajlı bir seçenek olarak Halkbank’a siz de hemen şubelere giderek başvurunuzu yapabilir ve bütçenize uygun bu krediden faydalanarak diğer bankalara olan borçlarınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir