Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Gündem / Kurban Bayramı, Tüm Sektörlerde Etkisini Kampanyalarla Gösteriyor

Kurban Bayramı, Tüm Sektörlerde Etkisini Kampanyalarla Gösteriyor

Yaklaşan Kurban Bayramı ile beraber Türkiye’de bulunan birçok tüketicinin masrafları artıyor. Bayram nedeni ile kurbanlık alışverişi, seyahat masrafları, ev tadilatı ve temizliği, kıyafet ve harçlık masrafları derken harcamalara yükseliyor. Durum böyle olunca eldeki finansal olanaklar ile en cazip olanaklara odaklanan tüketiciler, ihtiyaçlarını karşılamak üzere kampanyalara kulak veriyor. Bu kapsamda hem firmalar hem de bankalar bayrama özel olarak birçok kampanyayı uygulamaya başladı. 

TÜM SEKTÖRLERDE HAREKETLİLİK VAR

Özellikle bankaların gelenekselleştirmiş oldukları bayram kampanyalarının ardından şimdide otomotiv sektörü, perakendecilik sektörü ve giyims ektörü bayram kampanyaları ile tüketicileri cezbetmeye başladı. Tüketiciler de bu fırsatlardan faydalanarak avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilmekte ve harcamalarını minimize edebilmektedir. 

Bankaların kredi kampanyalarından faydalanbileek tüketiciler ise düşük masraflarla kredi kullanabilme olanakları elde edebilirler. Zira bugün bankacılık sektöründe yer alan neredeyse tüm bankalar bayrama özel kredi olanakları ile avantajlı krediler sunmaya başladılar.

FİBABANKA BAYRAMA ÖZEL KREDİLENDİRME

Türkiye’de yıldızı son yıllarda parlamaya başlayan ve avantajlı faiz oranları ile geniş bir müşteri kitlesi elde etmeye odaklanan Fibabanka, kurban bayramına özel olarak bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, banka uygun faiz oranları ve vade seçeneği imkanları sundu.

Bu kapsamda Fibabanka’dan bayrama özel olarak kredi kullanmak isteyenler %1.33 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği ile kredi kullanabilecekler. Önek olarak bankadan 10 bin TL tutarında 48 ay vadeli bayram kredisi kullananlar günde 10 TL yani ayda 299,80 taksit ödemesi yapabilecekler.

YAPI KREDİ BAYRAM KREDİ

Yapı Kredi Bankası’da bayrama özel kredilendirme imkanı sağlayan bankalar arasında yer aldı. Bankadan 31 Ağustos 2017’ye kadar alınacak olan bayram kampanyasına dahil bireysel ihtiyaç kredileri ile %1.33 faiz oranlı kredi kullanılabilmektedir. Bankadan 10 bin TL tutarında kredi kullananlar günlük 10 TL tutarında geri ödeme ile kredilerini kullanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir