Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Memura Düşük Faizli Kredi İçin Banka Önerileri

Memura Düşük Faizli Kredi İçin Banka Önerileri

Kamu kurumunda hizmet vermekte olan tüketicilere özel olarak kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Sabit ve düzenli bir gelirle görevini yerine getirmekte olan memurlar, kredi ödemelerini de düzenli olarak yapmaktadır. Bundan dolayı da bankalar bu kişilere kredi konusunda öncelikler tanımaktadır. Hükümet, bankalara kamu personeli olan kişiler çağrıda bulunmuştu. Bu çağrıda, kredi tutarlarının yükseltilerek faiz oranlarının daha da düşürülmesi yer aldı.

MEMURA ÖZEL AVANTAJLI KREDİLER SAĞLAYAN BANKALAR

Vakıfbank bu anlamda en çok öne çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Memurlara özel düşük faiz oranlarıyla kredi olanakları sağlanmaktadır. Bunun yanında tüketicinin durumuna göre esnek ödeme avantajları sağlanmaktadır. Bu noktada Vakıfbank’ın memurların ilk tercihleri arasında yer aldığını söylemek mümkündür.

Ziraat Bankası Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü ve kapsamlı bankalar arasında yer almaktadır. Ülke ekonomisinde çok büyük bir öneme sahip olan banka, tüketicilere muazzam fırsatlar sağlamaktadır. Özellikle de memurlara düşük faizli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bunun yanı sıra çalışma şartları sebebiyle vakit bulamayan tüketiciler için dijital platformdan hızlı kredi sağlanmaktadır.

Tüketicilerin Ziraat Bankası’na diğer bankalara göre daha fazla ilgi göstermesinin bir diğer sebebi de, ATM ve şube sayısının çok olmasıdır. Durum böyle olunca bankaya erişim çok daha kolay olmakta ve işlemler rahatlıkla halledilebilmektedir.

Halk Bankası memurların ilgi odağındaki bir diğer bankadır. Kamu bankası olduğu için kamu personeli olan kişilere özel imkanlar tanınmaktadır. Teknolojiye uyum sürecinde bankanın hızlı kredi kampanyaları düzenlediğini söylemek doğru olacaktır. Pek çok bankadan ayrı olarak dosya masrafsız krediler sağlanabilmektedir. Bunun yanında intenet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile kredi başvuruları yapılabilmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası oldukça düşük faiz oranlarıyla kredi finanse etmektedir. Tüketicinin gelirini göz önünde bulundurarak finanse edebileceği maksimum tutarı tüketiciye sağlamaktadır. Konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve taşıt kredileri için sıklıkla tercih edilen bir bankadır. Son zamanlarda yaptığı reklam kampanyalarıyla da ne denli bir büyüme kaydettiği gözler önüne serilmiştir. Bu büyüme sadece ekonomik olarak değil dijital anlamdadır da. TEB, CEPTETEB mobil uygulaması ile dosya masrafsız hızlı krediler sağlamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir