Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Mini İhtiyaca Mini Kredi Halkbank’ta

Mini İhtiyaca Mini Kredi Halkbank’ta

Sizin 4.000 TL’ye ihtiyacınız olduğunda yüksek meblağlı kredi türlerinden faydalanamayacağınıza göre ya da bu tür mini kredi kampanyalarına benzer kredi paketleri belirli dönemlerde yapıldığı için öneğin yaz kredileri, bayram kredileri vs. ihtiyacınızı gidermek adına bu dönemleri bekleme şansınızda olmadığından ya ihtiyacınız erteleyeceksiniz ya da farklı çareler arayacaksınız. Bu konuda Halkbankası Kredimini ile müşterilerine düşük meblağlı ihtiyaçlarını karşılaşmak için mini kredi kampanyası hazırladı. Uygun faiz ve vade seçenekleriyle 5.000 Türk Lirasına kadar olan ihtiyaçlarınızı mini kredi paketiyle karşılayabilirsiniz. 

KREDİ MİNİ’NİN KOŞULLARI ve ŞARTLARI

Halkbank Kredimini en fazla 5.000 Türk Lirası olarak çekebilirsiniz. 10 ay vadeli ve faiz oranı % 1,10’dur. Bu oranlar dahilinde 5.000 Türk Lirası çekerseniz aylık 537,07 Türk Lirası ödersiniz. Yıllık maliyet vergi, tahsis ücreti ve faizi hepsi dahildir. Tahsis ücreti olarak % 5 oranında vergi alınmaktadır. 

Mini kredi başvuru için gerekli belgeler ise şu şekildedir. Kimliğinizin fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren belge,serbest meslek sahibi olanlar için vergi levhası, güncel adres bilgilerinizin yer aldığı fatura ya da ikametgah senedi belgelerini başvuracağınız Halkbank şubesine teslim etmeniz gerekmektedir. Az limitli kredilerde kefil genel itibariyle istenmez ama eğer bankanın prosedürleri gereği istenirse kefilinde hazırlayacağı belgeler vardır. 

KREDİ MİNİ’YE NASIL BAŞVURULUR

Öncelikle Halkbankası’nın size en yakın şubesine giderek hem detaylı bilgi alabilirsiniz hem de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için zamanınız yok ise cep telefonunuzdan mesaj  bölümüne girip Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı yazıp boşluk bırakın kredi miktarınızı yazıp bir boşluk daha bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 3401’e kısa mesaj gönderin. Mesajınızı en geç 24 saat içinde dönüş yapılıp, onaylanıp onaylanmayacağı konusunda bilgilendirileceksiniz. Bir diğer mini kredi başvuru yöntemi ise Halkbankasının intenet bankacılığı üzerinden T.C numaranızı yazarak bilgilerinizi eksiksiz doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İntenet bankacılığıyla birçok işlemi gerçekleştirmeniz ayrıca mümkündür. Tüm bunların dışında dilerseniz Halkbank müşteri hizmetlerini arayarakta bilgi alıp krediye başvurabilirsiniz. 

Halkbankası’nın sunduğu bu mini kredi eğer size uygun ise küçük ihtiyaçlarınızı bu kredi paketiyle karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız bahsettiğimiz başvuru yollarından size en uygununu deneyerek mini krediye sahip olabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir