Anasayfa / Bilgi / Nakit İhiyacına Sms İle Kredi Veren Bankalar

Nakit İhiyacına Sms İle Kredi Veren Bankalar

Gelişen teknolojik olanaklar ve tüketicilerin sahip oldukları hızlı iletişim olanakları artık tüm firmalar ve bankalar tarafından da kullanılmaktadır. Bu sayede müşterileri ile anlık olarak iletişim olanağına sahip olamk isteyen kurumlar, tüketicilerin taleplerine daha hızlı yanıt verebilmekte ve anlık olarak destek sağlayabilmektedirler. Özellikle son yıllarda akıllı telefonların da yaygınlaşması ile beraber, tüketiciler ile firmalar arasındaki tüm iletişim engelleri tamamen ortadan kalkmış durumdadır.

Bankalar, bu kapsamda tüketiciler ile anlık iletişim kurabilmeye büyük önem vermektedirler. Çünkü tüketiciler bankalardan finansal kaynak talep ederler ve bu taleplerinin anlık olarak en hızlı şekilde karşılanmasını beklerler. Bu işlemlerin hızlılık kazanması ise bankaların artık intenet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve sms ile kredi başvurusu yapabilme imkanları ile olmuştur. Bu özelliklere sahip olmak bugün bankacılık sektöründe yer alan tüm bankalar için çok önemlidir, çünkü artık piyasada çok ciddi bir müşteri kazanma rekabeti söz konusudur. Müşteriler ise genel olarak bu hızlı hizmet olanakları hangi banka tarafından sağlanıyor ise o bankayı tercih etmektedir.

SMS İLE KREDİ OLANAĞI SAĞLAYAN BANKALAR

Bugün Türkiye’de bankacılık sektöründe yer alan birçok banka, tüketicilere bir kısa mesaj ile kredi başvurusu yapabilme olanağı saplamaktadır. Bu sayede tüketiciler de ihtiyaçları olan nakdi imkana yalnızca bir kısa mesaj atarak ulaşabilmektedirler. İşte sms ile kredi veren bankalar şunlardır;

QNB FİNANSBANK: Türkiye’de intenet bankacılığı ve mobil bankacılık konusunda yıldızı parlayan QNB Finansbank, sms ile kredi başvurusu yapabilme olanağı sağlamaktadır. Bu anlamda TCKN yazarak 5030’a kısa mesaj atabilir ve kredi için önbaşvurunuzu yapabilirsiniz. Banka kredi notunuzu T.C. kimlik numaranız ile değerlendirdikten sonra tarafınıza geri dönecektir.

GARANTİ BANKASI: Türkiye’nin bankacılık sektöründe yükselen yıldızları arasında yer alan Garanti Bankası da sms ile kredi imkanı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Tüketiciler, DURUM boşluk TCKN yazarak 3390’a kısa mesaj atabilir ve bankanın bireysel ihtiyaç kredisinden faydalanıp faydalanamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bankalar ve diğer bankaların SMS kanalları aracılığı ile kredi başvurunuzu yaparak, en geç 24 saat içerisinde bankadan geri dönüş alabilir ve ihtiyacınız olan finansmanı edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir