Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Nakit İhtiyacına Acil Hızlı Kredi Veren Bankalar

Nakit İhtiyacına Acil Hızlı Kredi Veren Bankalar

Bankalar gelişmiş finansal yetenekleriyle her türlü kredi verme işlemine açıktır. Hazırladıkları kredi paketleri ile düşük miktarlı ihtiyaç kredilerinden, yüksek miktarlı konut kredileri ya da daha fazla sermaye gerektiren işletmelerin kurulumu için finansman sağlayabilmektedirler. Bankacılık sektöründe yaşanan gelişmeler ve bankaların artan müşteri portfoyü ile bankalar arası rekabetten dolayı çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Bu kampanyalar ile size uygun kredi faizleri ve vade süreleri ile çok kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

Kredi çekebilmek için önemli olan husus kredi puanınızdır. Bankalara yaptığınız kredi başvurusunda bankanın ilk olarak dikkate aldığı konu kredi puanınız olmaktadır. Kredi puanı 1 ile 1900 arasında bir puanlama sistemine göre hesaplanır. Kredi puanınız sizin ödeme alışkanlıklarınızı yansıtır. Yani bankalara yaptığınız kredi ödemelerinizi zamanında ve bankanın belirlediği tutarlara göre yapıp yapmadığınıza göre şekillenir. Ayrıca kredi kartları da bu puanınızı etkilemektedir. Kredi puanınız; 1 ile 699 arasında ise en riskli, 700 ile 1099 arasında ise orta riskli, 1100 ile 1499 arasında ise az riskli, 1500 ile 1699 arasında ise iyi ve 1700 ile 1900 arasında ise en iyi kategorisindedir. Bankalar için riskli seviyelerdeki müşteriler ödemelerde problemler olduğunu yansıttığından bu müşterilerine kredi vermeyebilirler. Ancak kredi puanınız 1500 den yüksek ise kredi almanızda hiçbir problem oluşmayacaktır. Kredi puanınız düşük ise yükseltmenizde mümkündür. Hesaplarınızda yapacağınız hareketler öneğin para giriş çıkışları, havale ya da eft işlemleri gibi işlemler hesap hareketliliğinizi arttıracağından puanınız yükselebilir. Ayrıca ödemelerinizi düzenli hale getirmeniz de işe yarayacaktır. Ancak bu süreç uzun bi zaman alan bir süreçtir. 

Bankalara kredi başvurusunda bulunmak günümüzde çok kolay gerçekleşebilmektedir. Banka şubelerinden yapacağınız gibi bankalara ait intenet sitelerinden ve mobil bankacılık şubelerinden çok kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca acil paraya ihtiyacınız olduğunda acil kredi çekme imkanınızda vardır. Bankaların intenet sitelerine girerek hemen kredi başvurunuzu oluşturup çok kısa sürede cevap alabilmeniz mümkün. Ayrıca bu başvurular için uzun işlemler yapmadan sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi girerek başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

ACİL KREDİ VEREN BANKALAR

-İş Bankası

-Deniz Bank

-Garanti Bankası

-Türkiye Ekonomi Bankası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir