Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Odeabank Evlilik Kredisi Avantajları ve Başvuru Kanalları

Odeabank Evlilik Kredisi Avantajları ve Başvuru Kanalları

İnsanlar ülke ekonomi şartları gereği birçok ihtiyacını, isteğini hatta hayalini ertelemek zorunda kalıyorlar. Bunun nedeni ise yaşam standartlarının günden güne güçleşmekte olmasıdır. Çoğu bireyin tercihi bankalar ve onların sunduğu imkanlar oluyor. Ödeme kolaylığı açısından ve hitiyacınıza göre tercih edebileceğiniz 2 farklı banka uygulaması var. Bunlar kredi ve kredi kartlarıdır. Krediler bankaların müşterilerinin ihtiyaçlarına ve krediyi kullanmak istedikleri alana göre şekillendirilmektedir. Kredi kartları ise çoğumuzun günlük hayatında sıkça kullandığı bir ödeme aracıdır. Kredi kartları sayesinde harcama yapacağımız zaman nakit para yerine kullanabileceğimiz ve banka tarafından anlaşmalı olunan kurum ile birlikte, belirlenen miktarı geçen ödemelerimizi taksitlendirme imkanından yararlanabiliyoruz.

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sorunlar nedeni ile bankalar, müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamak adına faiz oranlarını düşürmüş ve uzun vadede ödemelerine yardımcı olmaya çalışmışlardır. Düşen bu faiz oranları ve artan vade olanakları ile kredi kullanınanların sayısı artış göstermiştir. 

Bankalar nakit paraya ihtiyaç duyan ve ihtiyaçlarını banka aracılığı ile gidermek isteyen müşterileri için birçok kampaya düzenlerler. Müşterilerine sundukları çeşitli ihtiyaç kredileri ile müşterilerinin tüm nakit ihtiyacı karşılamaktadırlar. Özellikle evlenmek isteyen gençler için Odeabank evlilik kredisi paketi çıkarmış ve müşterilerine büyük destek sağlamaktadır. Maddi yetersizliği olan ve herhangi bir şekilde bunu sağlayamayacak müşterileri için Odeabank evlilik kredisi imkanı sunuyor. Bu krediyi almak isteyenlerin bankanın sizden talep ettiği şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. 

Öncelilkle kredi kullanmak isteyenler bankanın herhangi bir kanalı ile kredi için başvuru oluşturmalısınız. Eğer kredi notunuz düşük değil ise banka bu başvurunuza olumlu yanıt verecektir. Kredi notunuzu herhangi bir banka aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Odeabank evlilik kredisi kullanacak müşterilerinin kullanmak istedikleri meblağ yüksek değil ise banka tarafından talep edilen belgeler şunlardır;

– Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı veya pasaport veya sürücü belgesi

– Gelir belgesi

– Başvuru sahibinin adına düzenlenmiş son 3 aya dair su, doğalgaz ya da telefon faturasıdır.

Evlilik kredisine başvuru yapmak için daha hızlı bir yöntem olan sms bankacılığı yöntemini kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan NAKİT boşluk TC kimlik numaranız ile oluşturduğunuz kısa mesajı 8444 numarasına atabilirsiniz ve kredinize ön onay alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Ayrıca intenet üzerinden bankanın web sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Anında başvuru yapabilmek için https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx sayfa üzerinden bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurup hemen başvuru oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir