Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Odeabank Havale & EFT Saatleri

Odeabank Havale & EFT Saatleri

Odeabank, Ananim bir şirket olan banka 15 Mart 2012’de kurulmuş, 2 Ekim 2012’de ise faaliyete geçmiştir. Yeni kurulan banka kısa sürede müşteriler tarafından benimsenmiştir. Vizyon ve misyon olarak gelişmeyi hedefleye banka, müşteri memnuniyetini ön plana alırken çalışanlarının da özlülük haklarını korumuş ve onları mağdur etmemiştir. 

11 ülkede varlığını sürdüren bankanın merkezi Lübnan’dadır. Ana hissedarlığını ise Bank Audi üstlenmiştir. Bankacılığın her türlü alanında faal olarak işlerlik göstermektedir. Kısa sürede büyüyen banka, Türkiye’nin birçok yerinde şube açmıştır. 

Türkiyede bankacılık sektörüne yeni bir ivme kazandıran Odeabank, ülke ekonomisi ile birlikte bankacılık istemine de katkı sağlamıştır. Bireysek bankacılığın yanında KOBİ, ticaret, kurumsal alanlarda da hizmet vermektedir. Self Servis imkanı sunan Odeabank, müşterilerini sıra bekleme derdinden de kurtarıyor. Teknolojiyien verimli şekilde kullanan banka müşteri memnuniyetini esas alıyor. 

Banka 7/24 Self Servis hizmeti sunmaktadır. Teknolojiyi en verimli şekilde kullanan banka akıllı tablet köşeleri ve akıllı masalarla müşterinin kendi işlemlerini yapmasını sağlıyor. Havale işlemleri 24 saat yapılabilmekte iken banka limit sınırı koymaktadır. Havale için belirtilen limit 200.000 TL’dir.  EFT saatleni ise çalışma saatleri içinde belirlemiştir. EFT saatleri 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Bu saatler dışında herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Bu işlemler için 444 8 444 iletişim hattı arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkündür. Özel şifre esasına dayanan bu işlemler, müşteri hizmetlerini arayarak müşteri hizmetlerinden talep ediliyor. Kart şifresi vs gibi şeylere dikkat eden banka aynı zamanda güvenlik soruları ile de işlem kabul etmektedir.

Bankacılık anlayışı ile hareket eden banka genç oluşumlu olmasına rağmen kısa sürede müşteriler tarafından talep edilen bir banka oldu. 2012’de kurulan banka 6 yıldır hizmet vermektedir. 11 ülkede kurulan bankanın Türkiye’de 3,6 milyar TL öz kaynağa sahiptir. 

Uygulamış olduğu prensip ve politika ile hem müşterilerinin hem de çalışanlarının ilgi odağı olmuştur. Banka çalışma saatleri olarak 09:00 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. Haftasonları tatile giren banka, müşteri memnuniyeti için elinden gelen her türlü çabayı sergilemektedir. Banka ATM’leri 7/24 hizmet vermektedir. Şuan Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunmakla birlikte, insanlara hizmet vermektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir