Çarşamba , Temmuz 25 2018
Anasayfa / Araç Kredisi / Odeabank’tan 48 Ay Vadeli 30 Bin TL Taşıt Kredisi Başvurusu ve Ödeme Planı Detayları

Odeabank’tan 48 Ay Vadeli 30 Bin TL Taşıt Kredisi Başvurusu ve Ödeme Planı Detayları

Türkiye’de pek çok alanda faaliyet göstermekte olan Odeabank, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Bireysel ihtiyaçlara göre özel krediler ve ödeme koşulları Odeabank’ta. Banka, hayalindeki aracı ikinci el veya sıfır almak isteyen müşterilerine özel ödeme avantajları ve krediler sunmaktadır. İçeriğimizde Odeabank’ın uzun vade fırsatı ve düşük faiz oranıyla sağladığı taşıt kredisi yer alacak.

Odeabank, istediği aracı maddi imkansızlıklar yüzünden alamayan müşterileri için önemli bir fırsat sunmaktadır. Her bütçeye uygun ödeme koşullarıyla Odeabank, hem ikinci el hem de sıfır araçlar için kredi vermektedir. Banka şubesi ile görüşme gerçekleştirildiğinde, müşterilere özel avantajlar sunulmaktadır.

Taşıt kredisi başvurusu

Odeabank 0 KM araçlar için 12 aydan 48 aya kadar varan vade fırsatı sunmaktadır. Bütün vadeler için yüzde 1.35 faiz oranıyla, 0 KM taşıt kredisine sahip olabilme imkanı mevcuttur. Burada aracınızın maliyetine göre kredi verilmektedir. Banka araç için istenen kredi tutarı ve kişinin gelirlerini göz önünde bulundurarak yanıt vermektedir. Burada banka, bütçeye uygun vade seçeneği sunmakla birlikte, müşterilerini hayallerine kavuşturmaktadır.

İkinci el araçlar için taşıt kredisi kampanyası

Odeabank’ın müşterileri için sağladığı bir diğer olanak da 2. el taşıt kredisi kampanyasıdır. Burada yüzde 1.40 faiz uygulaması yapılmakla birlikte 12 aydan 48 aya kadar vade fırsatı sunulmaktadır. Banka, müşterilerinin hayalindeki ikinci el aracı uzun vadeli ve düşük faiz oranıyla müşterilerine vermektedir.

Ödeme planı detayları

48 ay vadeli 30 bin TL Odeabank taşıt kredisi alan bireyler, yüzde 1.40 aylık faiz ödemesi yapacaktır. 915 TL aylık taksit tutarıyla 48 ay da toplam 43 bin 942,61 TL ödeme gerçekleştirecektir. Taşıt kredisine dair kişinin araca taşıt sigortası yaptırması gerektirmektedir. Bu ücret ise kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

Taşıt kredisi için talep edilen belgeler

Taşıt kredisi almak isteyen müşteri, Odeabank şubesine başvururken;

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Nüfus cüzdanını kaybeden müşteriler T.C. kimlik numarasının bulunduğu pasaport veya ehliyet,

Kendi adına düzenlenmiş olan gelir belgesi,

Müşterinin ikametgah adresi getirmek durumundadır.

Bunun yanında kredi talep edilecek araç eğer sıfır km ise fatura, ikinci el ise ruhsat gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir