Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Özel Sektör Çalışanlarına Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Özel Sektör Çalışanlarına Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankalar fırsatını bulduklarında müşterileri için özellikli kredi kampanyaları düzenlerler. Zaman zaman memurlara, emeklilere, yeni evlenecek kişilere veya dönemsel olarak bayramlara özel kredi kampanyaları ülkemizde aktif olarak işlem gören bankalar tarafından yapılmaktadır. Tüm bu saydığımız dönemsel veya iş bazındaki kredi çeşitliliklerine bir yenisi daha geldi. Özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi. 

Özel sektör, devlet bazında çalışmayan kendi içinde kurumsal bir yapısı bulunan şirketlere verilen isimdir. Bu tarz firmalarda çalışan kişilere özel olarak köklü bankalardan Halk Bankası kredi kampanyası oluşturmuş durumda. Çok uygun faiz oranları ve vade süresi sunan banka şimdiden özel sektör çalışanlarının kredi çekerken en fazla tercih ettiği banka Halk Bankası oldu bile. 

ŞARTLAR NEDİR ?

Halk bankasının bu kredi kampanyasına katılmak için öncelikle bir özel sektör çalışanı olduğunu bankaya kanıtlamanız gerekmekte. Bunun dışında gelir belgeniz çekmek istediğiniz kredi için önem arz etmektedir. 

Halk Bankası kredi çekecek olan müşterilerine 48 aya kadar vade fırsatı sunuyor. Bunun yanında maksimum 50.000 TL ‘ye kadar kredi çekme talebinde bulunmanız mümkün.

Faiz oranları ise birçok bankaya göre çok daha uygun. %1,13 ila %1,19 arasında faiz oranları değişiklik göstermekte. Geri ödeme olarak da 50.000 TL kredi çeken bir kişi aylık kredi taksidi olarak 48 ay vade için 1424 TL ödemekle yükümlü kalıyor. Bu tutarın içinde hayat sigortası primi de olmaktadır. Bu şartlar altında kredi çeken 18-35 yaş arası kişilerin bir yıllık sigorta primi ise 156 TL olarak işlem görmektedir.

NASIL BAŞVURULUR ? 

Size en yakın Halk Bankası şubesine gidip işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Bunun dışında intenet üzerinden ve telefondan Sms yöntemiyle de krediye başvurmanız mümkün. 

Gerekli Belgeler

-Gelir Belgesi

-Nüfus Cüzdanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir