Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / QNB Finansbank 3966 Sms Bankacılığı Hizmetleri

QNB Finansbank 3966 Sms Bankacılığı Hizmetleri

Şubeye gitmeye üşenen ya da intenet bankacılığı kullanmayan müşterilere yönelik hazırlanan QNB Finansbank sms servisinde hesap bakiyesi öğrenme, cardfinans parapuan sorgulama ve kredi başvurusu gibi işlemler gerçekleştirmek mümkün.

QNB Finansbank Sms ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

Finansbank müşterisiyseniz cardfinans kartınızdaki hesap bakiyesini öğrenmek için;

BAKIYE yazıp boşluk bırakmanız ve banka kartınızın son 4 hanesini yazarak 3996‘ya sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Mesajı bahsedilen şekilde yazıp gönderdikten sonra vadesiz hesabınız ve ek hesabınızdaki kullanılabilir nakit tutar mesaj olarak size bildirilecektir.

QNB Finansbank Sms ile Parapuan Bilgisi Öğrenme

Cardfinansınızla gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden kazandığınız parapuan bilgilerini öğrenmek için banka bilgilerinde kayıtlı olan cep telefonunuzdan; PUAN yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini yazarak 3996’ya sms göndermeniz gerekmekte. 

QNB Finansbak Sms ile Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Finansbank tarafından yollanan kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra anlatacağımız sms talimatını uygulayarak kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bankaya kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, NAKIT yazıp boşluk bırakın, ardından kart numaranızın son 4 rakamını yazıp tekrar boşluk bırakın ve annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini yazıp bir boşluk daha bırakın. Son olarak banka kartınızın vade tarihini (ay/yıl) olarak aralarda boşluk bırakarak yazın ve 3996’ya sms yollayın.

Sms yoluyla başvuru yapmakta sıkıntı yaşarsanız, 0850 222 0 900 QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak telefon yoluyla da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir