Anasayfa / Konut Kredisi / QNB Finansbank Evini Değiştirmek İsteyenlere Uygun Koşullarda Kredi Kampanyası

QNB Finansbank Evini Değiştirmek İsteyenlere Uygun Koşullarda Kredi Kampanyası

QNB Finansbank, mevcut evini vakit kaybetmeden değiştirmek isteyen ancak evini satamayan müşterileri için konut kredisi kampanyası düzenlemiştir. QNB Finansbank, yeni ev sahibi olmak isteyen müşterilerini evini satmadan yeni ev sahibi yapmaktadır. Burada eski ev satıldıktan sonra daha sonra ise kredi borcu kapatılmaktadır. Banka, ev sahibi olacaklar için özel ödeme avantajları sunmaktadır. Müşteri kredi borcu ödeme planını yapamaz ise, banka ödemenin tahsis edilmesi için yapılandırma da sağlamaktadır.

Burada konut kredisi için bir peşinat talep edilmemektedir. Ekspertiz raporunda görülmekte olan değerin %100’ü oranında kredi imkanı sağlanmaktadır.

QNB Finansbank 180 ay vadeli konut kredisi detayları

QNB Finansbank tarafından sunulan bu kredide yalnızca TL üzerinden yararlanılmaktadır. Konut kredisinde en fazla 180 ay vade yapılmaktadır. Bunun yanında yeni alınan evin fiyatı bankanın eksperi tarafından değerlendirilmektedir. Ekspertiz raporu sonucunda evin tutarı belirlenmektedir. Kredi sadece gerçek şahıslar adına çekilebilmektedir.

Sabit faizli kredi ödemesinde, bireyler oluşturulmuş plandan daha önce ödeme yapabilmektedir. Bu durumda banka erken ödeme ücreti de talep etmektedir. Konut kredisi ödeme planı, bankanın müşteri için yaptığı incelemeden sonra belirlenmektedir. Burada her bütçeye göre vade imkanı sağlanmaktadır.

100.000 TL kredi tutarı için konut kredisi faiz oranları ise yüzde 0.99’dur. Burada 60 ay ve 120 ay seçenekleri de mevcuttur. %0.99 faiz oranı 500.000 TL kredi tutarına 120 aya kadar vade seçeneğiyle geçerli olmaktadır.

Banka, ekonominin genel durumuna göre faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir. Banka, konut kredisinde %0.5 oranında kredi tahsis ücreti, 544 TL ekspertiz ücreti, 120 TL ipotek tesis ücreti talep etmektedir. Aylık taksitlere konut sigortası ve yıllık hayat sigortası dahil değildir.

Konut kredisi başvurusu

QNB Finansbank, ev değiştirme kredisi başvuru kanalları aşağıdaki gibidir;

İntenet ve cep şubelerinden başvuru,

0850 222 0 900 numaralı telefondan anında başvuru,

En yakın şubeden başvuru,

5030’a T.C. kimlik numarasıyla birlikte mesaj atılarak kredi başvurusunda bulunulmaktadır.

Bankanın ihtiyaç kredilerinden banka müşterisi olmayanlar da faydalanabilmektedir. 5030’a T.C. kimlik numarası gönderilmesi halinde, kredi ön başvurusunda bulunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir