Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / QNB Finansbank Evlilik Kredisi Faiz Oranları Başvurusu Şartları ve Kanalları

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Faiz Oranları Başvurusu Şartları ve Kanalları

Bankacılık sektöründe yer alan bankaların sahip oldukları finansal kaynaklar, çeşitli şekillerde tüketicilere kanalize edilmektedir. Tüketiciler de bu finansal kaynaklardan faydalanarak ihtiyaçlarını gidermektedirler. Önek olarak seyahat masrafları, sağlık masraflar, tadilat ve daha nice masraflar, bireylerin hayatında karşılarına çıkan önemli yükümlülükleri meydana getirmektedir. Bu anlamda birçok kişi kendi geliri ile karşılayamadığı masrafları için bankalara yönelmekte ve bankalardan finansal destek almaktadır. Bankalar da hali hazırda piyasadaki müşteri rekabeti sebebi ile kazanç elde edebilmek adına tüketicilere ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere çeşitli avantajlı olanaklar sunmaktadırlar.

Önek olarak evlilik süreci bireyler için oldukça masraflı olan ve karşılanması gereken eş zamanlı birçok masrafı ortaya çıkaran bir süreçtir. Nikah, düğün, kına, nişan, balayı, çeyiz, gelinlik, damatlık derken iş içinden çıkılmaz bir hal almakta ve bireyler ihtiyaçlarını finanse edemedikleri zaman mutsuz olmaktadırlar. Bahsettiğimiz üzere ortaya çıkan bu masraflı sürecin içerdiği çok sayıda aşama olduğundan bireyler tek seferde toplu bir nakde ihtiyaç duyabilmektedirler. Siz de bu anlamda eğer evlilik yapacaksanız bankaların sunmakta oldukları evlilik kredilerinden faydalanabilirsiniz ve evlilik ile ilgili masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan QNB Finansbank, bu yönden tüketicilerin türlü ihtiyaçlarını karşılamakta ve finansal destek vermektedir. Şimdi qnb finansbank evlilik kredisi kampanyasından faydalanın hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.

QNB FİNANSBANK EVLİLİK KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye’nin son dönemlerde önemli adımlar atan bankaları arasında yer alan QNB Finansbank’ın evlilik kredisinden yararlandığınızda, ortaya çıkan tüm evlilik masraflarınızı tek seferde kolaylıkla karşılayabilirken aynı zamanda taksitli kolay geri ödeme olanakları ile de zor durumda kalmazsınız. Kredinin özellikleri ise;

Banka evlilik kredisi kampanyası kapsamında alınacak olan krediyi maksimum 48 aya kadar vadelendirmektedir.

Bankanın kampanya dahilinde uyguladığı faiz oranı kişilerin kredi notuna göre farklılık göstermektedir. Eğer kredi notunuz yüksek ise bu durumda düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Başvurular ise doğrudan bireysel olarak QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirilmektedir. Bu yönden qnb finansbank evlilik kredisi başvurusu yapmak için size en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilir ve başvurunuzu yaparak hemen kredinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir