Ana sayfa Bilgi QNB Finansbank Telefonla Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

QNB Finansbank Telefonla Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Kredi çekmek isteyen kişiler QNB Finansbank aracılığıyla telefonu aracılığıyla kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyor. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

0
PAYLAŞ

Her geçen gün artan harcamalarınız dolayısıyla ihtiyaçlarınızı karşılamanız zorlaşıyor olabilir. Günler geçtikçe gelen zamlar ve kendi maaşlarının aynı seviyede kalması sebebiyle tüketiciler ev, araba alma konusunda kendi nakitleri doğrultusunda işlem yapamamaktadır. Burada da devreye en çok kullanılan yöntem olan kredi çekme yöntemi gelmektedir. Tüketiciler bankalar aracılığıyla bir çok farklı kredi türünden kendileri için uygun olanı seçmektedir.

Kredi çekme yöntemi esasında bankaların parasını size kiralaması gibi düşünülebilir. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan bankaların bir çoğu kredi imkanını müşterilerine sunmaktadır. Başlıca kredi çeşitleri, taşıt kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Tüketiciler kendileri için en uygun olan krediyi farklı bankalardan araştırmakta ve en uygun faiz oranı ve vade seçeneğine sahip bankadan alma isteğinde bulunmaktadır. Her bankanın beklentisi farklı olabileceği gibi şartları da değişkenlik göstermektedir. 

Türkiye’de birlikteliğe imza atmış bir banka olan QNB, Finansbank ile güçlerini birleştirmiş ve Türkiye’deki müşteri portföyüne oldukça güzel şartlarda kredi imkanı sunmakta. 

KREDİ ŞARTLARI NEDİR ? 

QNB Finansbank aracılığıyla kredi çekecek olan tüketicilere oldukça iyi bir faiz oranı ve uzun bir vade fırsatı sunuluyor. %1,26 ‘dan başlayan faiz oranlarıyla dikkat çeken banka vade süresi olarak ise 48 ay gibi bir sürede kredi borcunu ödeme imkanı sunuyor. Kredi çekme üst limiti olarak da 25.000 TL ‘yi belirleyen banka müşterilerine her konuda yardımcı oluyor. 

Önek vermek gerekirse 5000 TL kredi başvurusu yapacak olan bir kişi 48 ay vade süresince %1,26 faiz oranıyla birlikte aylık olarak 147 TL taksit ödeme imkanına sahip oluyor.

36 ay vadede kredi çekmek isteyen bir kişi de aylık olarak yine %1,26 faiz oranıyla 181 TL aylık ödeme fırsatına kavuşuyor.

24 ay vadede kredi çekmek isteyen kişi ise aylık olarak %1,26 faiz oranıyla aylık 149 TL ödeme koşuluyla krediyi çekebiliyor.

NASIL BAŞVURABİLİRİM ? 

Kısa mesaj yoluyla katılabilirsiniz. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 5030 ‘a yalnızca on bir haneli TC kimlik numaranızı göndermeniz yeterli. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here