Anasayfa / Konut Kredisi / QNB Finansbank’tan Her Bütçeye Uygun Konut Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank’tan Her Bütçeye Uygun Konut Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, müşterilerine özel düzenlediği ev kredisi kampanyalarıyla kira ödermiş gibi ev sahibi yapmaktadır. Tüketiciler 180 aya kadar vade seçeneğiyle bu krediden faydalanabilmektedir. Üstelik tüketici bu kredide gelir düzenine bağlı olarak geri ödeme planı oluşturabilmektedir.

Her bütçeye uygun konut kredisi kampanyalarıyla tüketici hayalindeki eve kolaylıkla sahip olabilmektedir. Tüketici için birbirinden farklı kampanya mevcuttur. İçeriğimizde QNB Finansbank konut kredisi kampanyaları yer alacak.

Standart Konut Kredisi kampanyasından faydalanan QNB Finansbank müşterileri aylık eşit taksit ödemeleriyle evine sahip olabiliyor.

Evini Değiştiren Konut Kredisi kampanyası, mevcut evinden çıkarak yeni ev satın alacak müşteriler için düzenlenmektedir. Tüketici yeni evine geçer ve kendi evi ise banka tarafından satılığa çıkarılır. Bu durumda da kişi evin satış işlemleriyle uğraşmak zorunda da kalmaz.

Artan Taksitli Konut Kredisi kampanyasından faydalanan banka müşterileri her ay artan taksitlerle ödemelerini gerçekleştirecektir. Bu kampanya da ilk ay ödemeler rahatlıkla gerçekleştirilebilirken sonraki aylarda bu durum zorlaşmaktadır. Bundan dolayı da rahat ödeme imkanı varken tüketici ilerleyen vadelerdeki borçlarını düşünerek birikim yapması gerekmektedir.

Azalan Taksitli Konut Kredisi kampanyasında taksit tutarları her ay doğru orantılı olarak azalış göstermektedir. Bu kampanya ise yastık altında bir miktar birikim yapan kişiler için oldukça avantajlıdır. İlk aylarda maddi olanakları zorlayabilecek ödemeler rahatlıkla gerçekleştirilir ise, uzun vadede ödemeler daha rahat gerçekleştirilebilmektedir.

Mevcut evi olan ancak bir tane daha ev alarak yatırım yapmak isteyenler için peşinat şartsız evin tamamına kredi finanse edilmektedir.

Kentsel dönüşümle yepyeni ev sahibi olmak isteyenler için Kentsel Dönüşüm Konut Kredisi finanse edilmektedir. Bu evlere sahip olurken uzun süre beklemek gerekebilir ancak yepyeni eve uygun fiyatlarla sahip olunabilmektedir.

KONUT KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

Banka şubesine başvuru yaparken nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi, ikametgah belgesi teslim edilmelidir. Kişinin gelir durumuna bağlı olarak da gelir belgesiyle bankaya başvurulmalıdır.

Ücretli çalışanların bordro ile, serbest meslek erbaplarının ticaret sicili gazetesi, imza sirküleri ve son 3 yıla ait vergi dairesi belgesi,

Satın alınacak evin tapu fotokopisini de bankaya giderken yanınızda bulundurmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir