Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / QNB Finansbank’tan Telefonda 10.000 TL Anında Kredi Kampanyası

QNB Finansbank’tan Telefonda 10.000 TL Anında Kredi Kampanyası

Artan ihtiyaçlarla birlikte hepimiz nakit sıkıntısı içine giriyoruz. Düğün hazırlıkları, okul masrafları derken nakit arayışına giriyoruz. İlk yapacağımız şey yakınımızdan borç para istemek oluyor. Ancak yeterli teminatı yakınımız sağlıyamıyor ve ihtiyacımız olan nakiti bulamıyorsak ne yapmalıyız.

Artan ihtiyaçlara karşı nakit sıkıntısı gidermenin diğer yolu bankaların sunduğu kredi imkanları oluyor. Bankalar, ilerleyen teknoloji çağında masraflarında artmasıyla müşterilere hitap edebilmek ve gerekli parayı sağlayabilmek amaçlı farklı kampanyalarla müşterilere yardımcı olmaya çalışıyor.

Nakit ihtiyacınıza anında karşılık veren bankalardan birisi de QNB Finansban’tır. Uygun vade ve faiz oranları ile ihtiyacı olana kredi imkanı sunuyor. Özellikle müşterisini şubeye gelmesi için şart koşmuyor. Acil ihtiyacınızı gidermek için telefon üzerinden mesaj çekerek kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. 

QNB Finansbankası’ndan kredi talebinde bulunan müşteri gerekli şartları sağladıysa ve aldığı krediyi gelir seviyesine göre ödeyebilecek durumda ise banka tarafından kredi veriliyor. Tabi bunun için kredi başvurusunda bulunan müşterinin, findeks risk raporu ile kredi notuna bakılıyor. Kredi notu yüksek ise beklemeden banka trafından kredi veriliyor. Finansbanın uyguladığı kampanya gereği müşteri minumum 1.000 TL kredi çekebiliyorken, maksimum 30 bin TL kredi başvurusunda bulunabiliyor. 1000 TL’den düşük kredi verilemiyorken, 30 bin TL’den de yüksek meblağada kredi imkanı sağlanamıyor. 

QNB Finansban’tan kredi talebinde bulunacak müşterinin çağrı merkezini araması yeteri olacaktır. Banka,  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kredi teleplerinde ya da kredi ödemelerinde yine 7 gün 24 saat bu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür. 

QNB Finansbank’a kredi talebinde bulunan müşterilere uygulanan faiz oranları farklılık göstermektedir. Peki bu faiz oranları neye göre belirleniyor? Faiz oranlarını belirlerken findeks risk raporuna başvurularak, müşterinin kredi notuna bakılıyor.  Kredi talebinde bulunan müşterinin kredi notu yüksekse uygulanan faiz oranı düşüktür. Uygulanan faiz oranları  1,27 ile 1,72 arasında değişiklik göstermektedir. Vade süresi ise 48 aydır. 

QNB Finansbank’tan 10 bin liralık 48 vade ile bir kredi çektiğinizde yüze 1,27 faiz oranı ile aylık ödemesi 295,26 TL olmaktadır. Eğer faiz oranı 1,72 ise aylık ödeme tutarı  330,28 Tl’yi bulmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir