Pazartesi , Eylül 24 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / Ramazan Bayramı Banka Kredi Kartı Kampanyaları

Ramazan Bayramı Banka Kredi Kartı Kampanyaları

BDDK düzenlemeleri sonrasında bankalar için sektör artık rekabetin daha da kızıştığı bir ortama dönüştü. Kredi kartı limitine getirilen sınırlandırmalar sonrasında en yüksek limiti sağlayabileceği müşteri arayışına giren ve hatta başka bankalardan müşteri çekmeye çalışan bankalar kampanyalarını sürdürüyor. Yaklaşan Ramazan Bayramı ile birlikte nakit ihtiyacı olanlar en uygun seçeneklerle kredi kartları arasında arayış içindeler. Bankalar da buna yönelik çalışmalarını tanıtmaya devam ediyorlar. Biz de yazımızın içeriğinde sizlere bazı bankaların bayrama özel sundukları kampanyaları anlatmaya çalışacağız.

İŞ BANKASI 2017 RAMAZAN BAYRAMI KAMPANYASI

1 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında başvuruları yapılarak alınabilecek olan bayram kredisi 24-48 ay vade ile alınabiliyor. 10.000-100.000 TL perdesinde alınabilen krediye minimum %1.25, maksimum 1.29 faiz oranı uygulanmaktadır. Uygulanan faiz oranı seçilen kredi miktarı ve vade süresine göre belirlenmektedir.

GARANTİ BANKASI 2017 BAYRAM KREDİSİ

Garanti Bankası, müşterilerine bayrama özel olarak kredi vermeye devam ediyor. Artık bayram kampanyaları gelenekselleşen Garanti Bankası’nın sunduğu vadeler 4 yıla kadar uzayabiliyor. Uygulanan faiz oranı ise %1.29 olarak belirlenmiş. Başvurularınızı online olarak kurumun web sitesinden, mobil cihaz aplikasyonlarından ve müşteri temsilciliğinden kısa sürede yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK GÜNDE 15 TL İLE 15.000 TL KREDİ 

Finansbank’ın bayrama özel olarak başlattığı günde 15 TL ödeme planı ile sağladığı 15.000 TL krediye başvurmak olukça basit. 5030 numarasına T.C. Kimlik Numaranızı SMS olarak atın ve krediye anında başvurun.

ŞEKERBANK ESNAFI DÜŞÜNEREK RAMAZAN KAMPANYASI BAŞLATIYOR

“İşinize Ramazan Bereketi” sloganı ile bir süredir esnaflara yönelik olarak ramazan kampanyaları düzenleyen Şekerbank yine desteğini esirgemedi. Faiz oranları vade türlerine göre %1.50 ile %1.55 perdesinde değişen kredi imkanı sağlıyor. 

YAPIKREDİ MOBİL APLİKASYONUNDAN BAŞVURU ÇOK BASİT

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu kredi kampanyasına ise şubeye hiç gitmeden intenet üzerinden veya telefondan mobil uygulamayı edinerek başvurmak yeterli olmaktadır.

FİBABANKA GÜNLÜK 10 TL ÖDEMEYLE 10.000 TL KREDİ SAĞLIYOR

3-36 ay vadeye % 1.43, 37-48 ay vadeye ise 1.33 faiz uygulaması yapan Fibabanka, 3422’ye T.C. Kimlik Numaranızı yollamanız ile başvurunuzu almış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir