Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Esnaf Kredisi / ŞekerBank Kobi Destek Kredi Kampanyaları Faiz Oranları

ŞekerBank Kobi Destek Kredi Kampanyaları Faiz Oranları

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, bir ülkenin mikro bazda en önemli ekonomik birimleridir. Bu birimlerin yaptıkları üretimler ve çalışmalar ile elde ettikleri gelirler ve giderler, ülke ekonomisi üzerinde önemli etkilere sahiptir. Çünkü sayısı yüzbinlerce olan küçük ve orta ölçekli işletmeler, hızlı ve anlık olarak işlem gerçekleştirirler. Bu nedenle bu kurumların geliştirilmesi, kalkındırılması ve çalışmalarının hızlandırılması ülkenin milli ekonomisi için çok önemlidir. Çünkü unutulmamalıdır ki; bugünün büyük holdingleri aslında bir zamanların küçük esnaf dükkanlarından gelmiştir. Bugün var olan bir esnaf dükkanı da geleceğin uluslararası anlamda süper gücü olabilecek holdingi olabilecektir.

Bugün bir KOBİ’nin kurulması ve KOBİ’nin ilk aşamada finanse edilmesi çok masraflıdır. Çünkü iş kar getirmeye başlayana ve yatırımını karşılayana kadar harcamaların sık yapılması gerekmektedir. Bu durum nedeni ile birçok esnaf finansal kaynak ihtiyacı duymaktadır. Bankalar da bu durumda tıpkı bireysel tüketiciler gibi KOBİ’lere özel olarak kredilendirmeler sağlamaktadırlar. Yapısal olarak KOBİ kredileri, tüketici kredilerinden farklıdır.

ŞEKERBANK’TAN AVANTAJLI KOBİ DESTEK KREDİSİ

Şimdi siz de işletmenizi büyütmek, geliştirmek ve bir adım daha ileriye taşımak için şekerbank kobi kredi başvurusu yapabilirsiniz ve bankanızın her türlü sermaye ihtiyacı için özel faiz oranları ile finansman edinebilirsiniz. Bankanın KOBİ’lere özel olarak sağlamakta olduğu faiz oranları, müşteri nezdinde farklılık göstermektedir. Bu kapsamda yapılan iş, yıllık elde edilen gelir, daha önceki banka ilişkileri, tercih edilen vade seçeneği ve işletmenin anlık finansal durumu bankanın faiz oranı uygulamasında farklılığa neden olabilmektedir. Bu nedenle şimdi siz de en yakın Şekerbank şubesine giderek kredi başvurunuzu yapmadan önce, tarafınıza uygulanacak olan özel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz ve başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Şekerbank, KOBİ kredilerinde 36 aya kadar vade olanağı sağlamaktadır.

Banka esnek ödeme seçenekleri de sunmaktadır ve bu kapsamda 4 ay ertelemeli, 3 ayda bir ödemeli, ayda bir ödemeli ve balon ödemeli olarak kredi borcu ödeme süreci başlatılabilmektedir.

Genel olarak bahsettiğimiz üzere şekerbank faiz oranları KOBİ müşterisi nezdinde farklılık göstermektedir ve faiz oranları banka şubelerinden öğrenilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir