Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Şekerbank 2018 Ramazan Bayramı Kredisi 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Şekerbank 2018 Ramazan Bayramı Kredisi 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Ramazan Bayramının yaklaşmasını fırsat bilen bankalar müşterilerini çekmek için kıyasıya mücadele ediyor. Uygun vade ve faiz oranları ile müşterilerine çeşitli Bayram Kredileri sunan bankalar tatile gitmek isteyen müşterilerine cazip teklifler sunuyor. En uygun Byram Kredisini hangi banka sunuyor?

Şekerbank 2018 Bayram Kredisi Kampanyası

Ramazan Bayramı yaklaşırken düşük faiz oranlarından faydalanarak kredi başvurusunda bulunmak isteyen birçok müşteri bankaların kredilerini araştırmaya başladı. Tatil için Ramazan Bayramını değerlendirmek için plan yapmak isteyen fakat bütçesini zorlamak istemeyen müşterileri için 3 ay ertelemeli Bayram Kredisi sunan Şekerbank, uygun vade ve faiz oranları ile müşterilerini memnun ediyor. Şekerbank’ın 1,50 faiz oranı ile müşterilerinin yüzünü güldüren Bayram Kredisi 25 ay varan vade oranları ile geri ödemeyi oldukça kolaylaştırıyor. 

Şekerbank 2018 Bayram Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Şekerbank Esnaf ve Küçük İşyerlerine destek vermek amaçlı Bayram Kredisi başvuruları 15 Mayıs- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. “İşinize Bayram Bereketi” sloganıyla esnaf ve küçük işyerlerine uygun vade ve faiz oranları ile destek imkanı sunuyor. 3 ay ertelemeli Bayram Kredisi ile esimkanlaküçük işyeri müşterilerine Bayram desteği sağlıyor. Başvuruların sadece Şekerbank şubelerinden yapıldığı Bayram Kredisi için 25 aya varan vade ile esnafın geri ödemesini oldukça kolaylaştırıyor. 

– 6 Ay 1 Yıl arası faiz oranı aylık Yüzde 1.50

– 13 Ay 2 Yıl arası faiz oranı aylık Yüzde 1,52

– 25 Ay 3 Yıl arası faiz oranı aylık Yüzde 1,55 imkanları ile müşterine cazip teklifler sunuyor. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi ise Bayram Kredisi 1,44 faiz oranları ile müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. Şekerbank şubelerinden yada 444 78 78 numaralı çağrı merkezinden başvurulabilen ihtiyaç kredisi  36 ay vade ile müşterilerini memnun ediyor.  Ramazan Bayramını tatil için fırsat bilen müşteriler için ihtiyaç kredisi ile planlarını ertelemden rahat bir tatil ve uygun geri ödeme imkanı sağlıyor.10000 Türk Lirası değerindeki özel bayram kredisi ile 36 ay vade ile aylık 398 Türk Lirası değerindeki geri ödemesi bulunmaktadır. 3 Ay ertelenebilen Şekerbank ihtiyaç kredisi ile tatil planlarınızı ertelemeyin sloganıyla bankaların kıyasıya mücadelesinde öne geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir