Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Şekerbank Şube Çalışma Saatleri

Şekerbank Şube Çalışma Saatleri

1950’li yıllarda Eskişehir’de faaliyet göstermeye başlayan Şekerbank, Türkiye’de özellikle te tarım anlamında çok büyük olanaklar sağlamıştır. Çiftçi vatandaşlar için çok özel fırsatlarla kredi sağlayan Şekerbank, kapsamını her geçen gün geliştirmektedir. Kısa sürede ciddi başarılara imza atarak büyük ilerlemeler kaydeden banka, sabah 09.00’dan 17.00’a kadar hizmet vermektedir.

Banka şubeleri sadece hafta içi hizmet vermekte ve banka personelinden profesyonel yardım alınabilmektedir. Bu anlamda bankanın kredi kampanyaları hakkında bilgi alınabilir ve gerekli işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz.

Eskişehir’den sonra merkezi önce Ankara’da taşınan banka İstanbul’da merkez hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde Türkiye genelinde 300’den fazla banka şubesiyle hizmet veren Şekerbank, 5 binden fazla personelle hizmet veriyor. Banka, her yıl düzenlediği kredi kampanyalarıyla tüketicilere çok önemli olanaklar sağlamaktadır. Bu anlamda da bankanın Türkiye’deki en büyük bankalar arasında yer almakta olduğu söylenebilmektedir.

ŞEKERBANK HANGİ SAAT ARALIKLARINDA HİZMET VERMEKTEDİR?

Banka şubesi sabah saat 09.00’da açılır ve akşam saat 17.00’ye kadar hizmet vermektedir. Banka, 12.30 ve 13.30 saatleri arasında da öğle yemeği arasında olmaktadır. Yani bu saatler arasında banka şubesine başvurduğunuz zaman şubenin kapalı olduğunu göreceksiniz.

ŞEKERBANK HAFTANIN HANGİ GÜNLER HİZMET VERİYOR?

Şekerbank, hafta içi her gün 09.00-17.00 arası şube hizmeti vermektedir. Bu günlerde mesai saatlerine başvuru yapılması halinde gereken işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Şekerbank, Cumartesi ve Pazar günleri şube hizmeti vermemektedir. Ancak bu süreçte de telefon bankacılığı, mobil uygulama ve dijital platformdan işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanında para çekme ve yatırma işlemleri de bankamatiklerden halledilebilmektedir.

Banka, resmi tatil ilan edilmiş olan günlerde de şubede hizmet vermemektedir. Tabii banka müşterileri bu zaman diliminde de dijital platformdan kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Telefon bankacılığı ve mobil uygulamayla para transferi ve bakiye öğrenme gibi işlemler yapılabiliyor.

Şekerbank, müşteri potansiyelini artırmak adına talepleri göz önünde bulunduran bir bankadır.  Bundan dolayı da özel avantajlı kredi kampanyaları düzenlenmekte ve çok büyük imkanlar sağlanmaktadır. Türkiye’de genel olarak çiftçi vatandaşlar için sağlanmış olan olanaklarla banka sık sık gündeme gelmekte ve reklamlarda karşımıza çıkmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir