Ana sayfa Gündem Senetle Araba Veren Galeriler Güvenli mi?

Senetle Araba Veren Galeriler Güvenli mi?

Günümüzde 2.el araçlarını rağbet giderek artmaktadır. Senetle araba veren galeriler güven veriyor mu.

0
PAYLAŞ

Araç sahibi olmak isteyenler genel olarak 2. el piyasasını takip ediyor. Gönlüne göre ve maddi duruma göre araba almanın en keyifli yolu güvenilir galerilerden almaktır.

Peki, senetle araba veren galeriler den araç alışı yapılabilir mi? Vadeli olarak araba satışı yapan galeriler alıcılarla arasında bir senet imzalar. Ödeme planalrı ve tarihleri belli olurken alıcı hangi gülerde ödeme yapacağını bilir. Galericilerle iletişim kurarak istediğiniz araç üzerinden pazarlık yapabilirsiniz. Karar verdiğiniz aracın alım işlemleri direk olarak galerici ile yapılır. Peşinatsız araba alımı için yolunuz galerilere düşerse inandığınız ve güven duyduğunuz galerilerden araba alımı yapabilirsiniz. 

Galeriler senet hazırlarken sizde tüm önemli noktaları atlamadan incelemeniz gerekir. Galeriler krediyi sizin adınıza çekip faizi normal şekilde tutarak sizden yüksek fazi alıyorlar. Taksitleri siz ödüyorsunuz. Ayrıca bazı galeriler sizden kefil dahi istemiyor. Ama ne kadar güvenli. Uygulanan faiz miktarı ne olacak. Taksitler arttı mı faiz de artacak. Bunları da düşünmek gerekli.

Senetle Araba Veren Galeriler 
 İntenet üzerinden veya bulunduğunuz şehirlerde galari dünyasına bağlı olan bir çok galeri vardır. Bu galerilerden senetle araba alabilirsiniz. Şartlara ve yapılan senete bağlı olarak bu şekilde çalışma ortamı oluşturan her galeri sizlere yardımcı olur. İntenet üzerinden birçok galeri adresi vardır. Kolay bir şekidle bulup verilen adresle direk olarak göreşebilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here