Anasayfa / Bilgi / Sigortasız Kişiye Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Kişiye Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Bir ihtiyacı gidermek için gerekli olan yeterli finansal kaynağı her zaman elde edebilmek mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda tüketici davranışları araştırmalarının da gösterdiği üzere, tüketici içsel olarak bir sıkıntı yaşar ve bu sıkıntının da giderilebilmesi için ancak ve ancak bu ihtiyacın karşılanması gerekmektedir. bahsettiğimiz üzere de ihtiyacı karşılamak üzere yeterli finansal olanak söz konusu olmadığında, tüketiciler ancak bankalardan bu kaynağı talep edebilmektedirler. Ancak bilindiği üzere bankalar yalnızca belirli şartlar altında bireylere kredilendirme sağlamakta ve sahip olduğu finansal kaynakları kullandırtmaktadır. Önek olarak bir gelir sahibi olmak, kredi notunun yeterli olması, sigortalı olmak gibi çeşitli şartlar vardır. Bu şartlar yerine getirilmediği taktirde kişiler bankalardan kredi kullanamazlar ve o ihtiyaç da karşılanamaz.

Son dönemlerde bankacılık sektörünü ele aldığımızda, bahsettiğimiz bu şartlar konusunda bankaların o kadar da sert bir tavır sergilemediğini görebiliriz. Çünkü artık bankacılık sektöründe çok kalabalık bir müşteri portföyü vardır ve banka sayısının da artması sebebi ile bu müşterileri kazanmak isteyen bankalar, kurallar konusunda artık daha esnek davranmakta, ortaya çıkabilecek aksilikleri yasal yollar aracılığı ile tolere etmektedir. Bu nedenle eğer bu bahsettiğimiz şartlardan bir veya birkaçı konusunda yetersizliğiniz varsa, bankanın talep ettiği diğer şartları yerine getirerek de kredi kullanabilmeniz mümkündür. Bahsettiğimiz üzere bankalardan kredi alabilmek için sigortalı olarak bir gelir sahibi olmanız beklenir ancak siz sigortalı değilseniz bu durumda sigortasız kişiye kredi veren bankalar hangileri bilmeniz ve bu bankalara başvurmanız gerekir. Biz sizler için yazımızın devamında bu anlamda sigortasız kişiye kredi veren bankalar hangileri ele alacağız ve sigortasız kredi nasıl çekili böylelikle siz de öğrenebileceksiniz ve ssksız kredi kullanarak ihtiyacınızı anında giderebileceksiniz.

-Halk Bankası

-Türkiye İş Bankası

-Denizbank

-ING Bank

-QNB Finansbank

-Akbank

-Yapı ve Kredi Bankası

İşte bu bankalar bahsettiğimiz ssk olmadan kredi çekmek için tercih edebileceğiniz bankalardır. Böylelikle siz de bu bankaların size en yakın şubelerine giderek ssk sız gelir belgesiz kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı anında giderek, içinizde oluşan sıkıntılara anında son verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir