Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Sms ile Anında Hızlı Kredi Veren Bankalar

Sms ile Anında Hızlı Kredi Veren Bankalar

Bankalar artık SMS ile saniyeler içerisinde kredi taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve intenet platformunun çok sıkı bir şekilde ilerleme kaydetmesi, imkanları da artırmıştır. Bankalardaki kredi kuyruklarının azaltılması ve müşterilerin vakitten tasarruf etmesini sağlamak için birbirinden özel avantajlar sağlanmaktadır. Artık bankaya kredi ön başvuruları hızlı bir şekilde yapılmakta ve banka da tüketiciye krediye onay verilip verilmediğini bildirmektedir. Turkcell, Avea (Türk Telekom) ve Vodafone operatörleri kullanıcıları Sms kredi veren bankalar ile başvuru yapabilmektedir.

SMS İLE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası, özellikle de son yıllarda ekonomik anlamda çok aktif bir rol oynamıştır. Garanti Cep uygulamasıyla tüketiciler dilediği bankacılık işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra artık SMS ile kredi başvuruları da yapılabilmektedir.

T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, vade ve aylık gelir aralara birer boşluk bırakarak 3390’a gönderilmelidir. Böylelikle banka kredi talebini değerlendirmeye alacaktır. Kısa bir süre sonra da banka tüketiciye kredi onayı verilip verilmediğini açıklayacaktır. Kredi onayı alan tüketici başvurduğu kredi türüne göre gerekli belgelerle banka şubesine başvurarak dilediği krediye sahip olabilmektedir.

İŞ BANKASI

T.C. İş Bankası sms ile kredi başvurusu yapma imkanı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Özel sermayeli bir banka olan İş Bankası da Türkiye ekonomisinde çok büyük bir rol üstlenmektedir. Dönemsel olarak özel kredi kampanyaları düzenlenmekte ve banka müşterilerine hızlı işlem yapabilme fırsatı tanınmaktadır.

SMS ile kredi başvurusu için NAKİT yazıp T.C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelir 4402’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Böylelikle banka kredi talebini değerlendirmeye alacaktır. Bu kanalla kredi başvurusunda bulunan tüketiciye 25.000 TL üst limitli kredi sağlanabilmektedir.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası kamu sermayeli olan ve Osmanlı döneminden beri hizmet vermekte olan bir bankadır. Şube ve bankamatik açısından en işlek banka olduğunu söylemek mümkündür. Erişim sağlama kolaylığıyla diğer bankalara göre bir adım daha önde olan Ziraat Bankası, sms ile kredi talebi almaktadır. İhtiyaç kredisi için TUKETİCİ yazıp T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, vade ve aylık gelir 4747’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu için;

TASİT yazıp T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, vade, aylık gelir ve aracın değeri boşluk bırakarak 4747’e gönderilmelidir.

Konut kredisi başvurusu için;

KONUT yazıp T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, vade, aylık gelir ve evin ekspertiz değeri 4747’e gönderilmelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir