Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Şubeye Gitmeden 10.000 TL Anında Kredi Kampanyası Akbank’tan!

Şubeye Gitmeden 10.000 TL Anında Kredi Kampanyası Akbank’tan!

1948 yılında Adana’da Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında olduğu bir grup işadamı tarafından kuruldu. Bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacı ile kurulan Akbank bugün çok sayıdaki şubeleri ile Türkiye’nin dörtbir yanından millete hizmet vermektedir.Akbank’ın temel faaliyetleri kurumsal yatırım ve özel bankacılık ,ticari bankacılık,kobi bankacılığı,bireysel bankacılık  ödeme sistemleri,hazine işlemleri ve ulusalarası bankacılık hizmetlerini de içeren bir uygulamaya sahiptir.Bankacılık işlemlerinin yanı sıra sigorta acentiliğide yapmaktadır.Aksigorta A.Ş, Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş gibi sigorta işlemlerini de yürüterek iözel emeklilik konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Müşterilerine her konuda en iyisini sunmayı prensip edinmiş olan Akbank Direkt Bankacılık ve intenet Bankacılığı alanında da öncü bankalardandır. Müşterilerin acil finans ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Direkt ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiştir    Bu kapsamda verilecek kredinin faiz oranları sabit tutulmuştur..Direkt ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için faiz  oranları % 1.43 olarak düzenlenmiştir.Tabi bu oranlar alınan kredinin miktarına, vadesine ve hayat sigortası yapılıp yapılmaması durumuna göre değişiklik gösterebilir.Her ne kadar ne kadar hayat sigortası yaptırmak zorunlu olmasa da müşterilerin isteği doğrultusunda karar verilip uygulanmaktadır.

Akbank düzenlemiş olduğu bu  direkt kredi kampanyası kapsamında en fazla 25 bin TL finansmanı müşterilerine sunmaktadır. . Belgesiz, kefilsiz imzasız alınan  bu kredilere en fazla 48 ay geri ödeme zamanı tanınmaktadır ..Mesela direkt ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin TL değerinde kredi alalım ve 48 ay vade ile  ödeyelim.Bu dudrumda aylık kredi taksit tutarımız 309.01 TL olur. Bu tutar Hayat sigortası yaptırmak istersek değişir..Hatta sigorta yaptıracak kişilerin yaşına , cinsiyetine, aldıkları kredi tutarına göre de değişebilir.Bütün bunlarda göz önüne alınırsa alınan 10 bin TL lik kredinin aylık maliyet oranı % 1.76  yıllık maliyet oranı da %23.34 civarında olacaktır.

Akbank’tan hızlı kredi kullanmak istiyorsanız bunun için Akbank mobil şubesni,intenet şubesini, web sitesini kullanmalısınız.Yada telefon şubesini de arayarak işleminizi yaptırabilirsiniz.Güçlü sermayesi,istikrarlı mevduat yapısı, geniş yabancı kaynak temin etme  ve sağlam aktif yapısıyla Akbank Bankacılık sektörünün öncü isimlerinden biridir ve bu özelliklerini her geçen zamanda dahda ileriye taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir