Ana sayfa İhtiyaç Kredisi Şubeye Gitmeden Maaş Bordrosu Gelir Belgesi Olmadan Anında Kredi Çekebilirsiniz

Şubeye Gitmeden Maaş Bordrosu Gelir Belgesi Olmadan Anında Kredi Çekebilirsiniz

Şubeye gitmeden kolay yoldan kredi başvurusu yapmak ve finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, o halde siz de şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

0
PAYLAŞ

Banka kredileri günümüzde hemen hemen her insanın kullandığı kaynaklardandır. Özellikle teknolojinin gelişmesiye bankaların online olarak ya da telefon bankacılığı üzerinden başvuru kabul etmelerinden sonra kredi çekmek çok fazla kolaylaşmıştır. Öyle ki bankaların mobil kanallarından yaptığınız kredi başvurularında banka sizden gelir belgesi gibi belgeler de istemiyor.

MAAŞ BORDROSU İSTEMEYEN BANKALAR

-AKBANK

Türkiye’nin büyük bankalarından biri olan ve sektörde önemli bir payı olan Akbank kredi başvurularında gelir belgesi istemeyen bankalardan. Ancak başvurularınızı intenet bankacılığı üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Akbank’ın intenet sitesindeki ‘online işlemlere’ giriş yaptıktan sonra kredi başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Ekrandaki işlemleri eksiksiz tamamladıktan sonra banka size olumlu ya da olumsuz bir dönüşte bulunacaktır.

-TÜRKİYE İŞ BANKASI

Türkiye İş Bankası da gelir belgesi olmadan kredi veren bankalardan. İş Bankası için de belgesiz kredi başvurusu için başvurunuzu online kanallardan yapmalısınız. Bankaya ait siteye giriş yaptığınızda kredi başvurusu seçeneğine tıklayarak bankanın sizden istediği bilgileri girerek çok kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Banka intenet üzerinden evraksız kredi başvurusu oluşturan müşteriler için 25000 TL’ye kadar kredi sağlıyor ve vade süresini 48 ayla sınırlıyor. Ancak daha az miktarlardaki başvurularınız için anında onay alma gibi bir şansınız da bulunuyor ve paranız anında hesabınıza geçebiliyor.

-DENİZBANK

Hızla büyüme gösteren bankalardan biri olan Denizbank maaş bordrosu ve gelir belgesi olmadan kredi alabileceğiniz bankalardan. Bankaya ait olan intenet sitesine bağlanarak ‘Webde İhtiyaç Kredisi’ başlığı altından başvuruda bulunmanız mümkün. Başvuru sayfasında bulunan alana Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep telefonunuzu girerek başvuru yapabilirsiniz. Denizbank %55000 TL’ye kadar kredi sağlıyor ve ödemelerinizi 48 aya kadar vadelerle ödeyebilirsiniz. Ayrıca Denizbank sadece nüfus cüzdanınız ile de şubelerden evraksız kredi başvurusu imkanı sağlıyor

Denizbank 10000 TL’lik kredi başvurusu için 12 aylık vade süresi için %1.65, 24 aylık vade süresi için %1.72, 36 aylık vade süresi ve 48 aylık vade süreleri içinse %1.78 faiz oranı uygulamaktadır. Ayrıca  Denizbank bu anlamda bütün vade süreleri için 50 TL kredi tahsis ücreti uygulamaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here