Anasayfa / Bilgi / T.C. Ziraat Bankası Şube Kodu Sorgulama

T.C. Ziraat Bankası Şube Kodu Sorgulama

Ziraat Bankası, Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde verdiği hizmetlerle Ziraat Bankası, oldukça büyük bir öneme sahip olmuştur. Günümüz Türkiye’sinde şuanda 1798 şube mevcuttur. Bu sayede banka müşterileri, işlemlerini çok büyük bir rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Şubeye erişim imkanının yanı sıra, banka her bütçeye uygun kredi ve kredi kartları sağlamaktadır. Bu noktada pek çok girişimciye teşvik kredileri verilmektedir. Bir devlet bankası olan ve bu noktada da özel bankalara göre avantajlı durumda olduğu söylenebilmektedir. Bunun yanı sıra bankanın sunduğu mobil uygulama üzerinden de artık şubeye gitmeye gerek kalmadan pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Mobil bankacılık uygulaması ile bütün faturalar ödenebilmekte, her türlü para transferi gerçekleştirilebilmektedir. Artık bankacılık uygulaması üzerinden kişi hesap bakiyesini görüntüleyebilmekte ve böylelikle harcamalarını daha düzenli bir hale getirebilmektedir.

Bankanın avantajları

Banka, yaza, kışa, okul dönemine yani kısacası her döneme özel kredi kampanyaları düzenlemektedir. Ziraat Bankası bu noktada müşterilerin ekonomik durumlarını da her zaman göz önünde bulundurur. Yaz ayında tatil yapmayan müşteri kalmasın diye, her bütçeye uygun yaz kredisi sağlanmıştır.

Şimdi ise okul masraflarının yük olabileceğini göz önünde bulunduran banka bu noktada eğitim kredisi sağlamaktadır. Üstelik düşük faiz ve uzun vadelerle bu ödemeler her bütçeye uygun koşulda sağlanmaktadır.

Banka çiftçiye ve girişimciye özel kampanyalarıyla da sıklıkla gündeme gelmektedir. KOSGEB ile anlaşmalı olarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilecek kapasitede olduğu görülen kişilere uygun ödeme koşullarıyla krediler sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası şube kodu nasıl sorgulanır?

Ziraat Bankası Şube Kodlar sorgulama için Ziraat Bankası resmi intenet sitesi ziyaret edilmelidir. http://www.ziraat.com.tr/tr/index.html adresinden bankanın resmi intenet sayfasına ulaşılabilmektedir.

Siteye erişim 7-24 sağlanabilmektedir. Böylelikle müşteri dilediği bilgiye buradan erişebilmektedir. Resmi intenet sitesi üzerinden Ana sayfa-şubeler-şehir ve ilçe bölümleri doldurulmalıdır. Böylelikle kişi anında şube kodunu öğrenebilmektedir.

Müşteri dilerse, şube kodlarına müşteri hizmetlerinden de erişebilmektedir. Bu noktada 444 00 00 ve 0850 220 00 00 numaraları aranabilmektedir. Buradan kişi müşteri hizmetleriyle görüşerek şube kodunu rahatlıkla öğrenebilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir