Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapan Bankalar

Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapan Bankalar

Bankalar, meydana gelen ani ihtiyaçları karşılayabilmek için taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Müşterilerini hayalleriyle buluşturan bankalar finansal ihtiyaçları karşılayabilmek adına da önemli kampanyalara imza atmaktadır. Müşteriler de banka tercihinde, en avantajlı krediyi en avantajlı ödeme koşullarıyla sağlayan bankalarla anlaşma yapmaktadır. Özellikle de bu noktada ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunan bankalar rağbet görmektedir.

Ertelemeli ihtiyaç kredisi nedir?

Ertelemeli ihtiyaç kredisinde, banka krediyi müşteriye tahsis eder. Ancak ödeme işlemlerini 3 ay sonra başlatır. Böylelikle kişi ödeme planını daha iyi bir şekilde yapar. Bu anlamda ING Bank, Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Vakıfbank ismini duyuran bankalardır.

Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi

Akbank, müşterilerine özel yüzde 1.22 faiz oranıyla başlayan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. 50.000 TL üst limitli bu kredi için birçok kanaldan başvuru talepleri alınmaktadır. Akbank Direkt mobil uygulama, intenet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubelerden kredi başvurusu yapılmaktadır.

Bankanın müşterilerine özel sağladığı bir diğer avantaj ise, mevduat hesabı bulunanlara 10.000 TL’ye kadar krediler sağlanmaktadır. Üstelik 48 aya varan vade seçeneğiyle.

ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi

Ing Bank, 1000 TL’den 50.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. 48 ay vade seçeneğiyle sağlanan bu kredide yüzde 1.19’dan başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. 3 ay erteleme imkanından faydalanan müşteri 45 ay vade ödeyecektir. Ödenmeyen 3 aylık tutar ise 45 aya bölünmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası ertelemeli ihtiyaç kredisi

TEB, 48 ay vade imkanıyla 50.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Adli sicil kaydında ağır suçlar bulundurmayan ve kredi notu iyi olan müşterilere kredi anında sağlanmaktadır.

Vakıfbank ertelemeli ihtiyaç kredisi

Vakıfbank, 48 aya varan vade fırsatıyla 50 bin Türk Lirası’na kadar kredi başvurusu almaktadır. 3 ay erteleme fırsatıyla sağlanan bu kredide yüzde 1.25’ten başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. 

Gerekli evraklar

Başvuru yapacak kişinin, şubeye nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesiyle şubeye gitmesi gerekmektedir. Bu noktada kişinin kredi notu göz önünde bulundurulur ve uygun görülürse kredi anında sağlanır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir