Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / TEB Çalışma Saatleri

TEB Çalışma Saatleri

Tüketicilerin finansal ihtiyaçlarına yanıt veren bankalar, sundukları hizmetler ile tüketicilerin ekonomik hayatlarını koordine etmelerine yardımcı olurlar. Para çekme, para yatırma, para transfer etme, birikim oluşturma ve daha nice işlem bankalar aracılığı ile anında gerçekleştirilebilmekte ve tüketiciler ihtiyaçlarına kolaylıkla yanıt bulabilmektedirler. Bu açıdan bakıldığında tüketiciler ile bankalar arasında sürekli ve esnek bir ilişki olduğu söylenebilir. Özellikle ekonomik açıdan bireylerin artık oldukça hızlı bir dünyada yaşamakta oldukları göz önünde bulundurulursa kurulan bu ilişkinin ne denli hassas olduğu da anlaşılabilir.

Genel anlamda bankalar tüketicilere online ve mobil kanallardan 7/24 hizmet veriyor olmalarının yanında kimi zaman ihtiyaç duyulan bazı hizmetleri yalnızca şubelerden alabilmek mümkündür. Yahut EFT gibi genel müdürlük onayı gerektiren bir işlem için ancak ve ancak bankaların mesai saatleri içerisinde işlem yapmak gerekmektedir. İşte bu nedenle birçok tüketici hizmet aldığı bankanın mesair saatlerini bilmek ve bu anlamda da dikkatli olmak istemektedir. Bankalar, genel olarak mesai saatlerinde standart bir yapıya sahiptir gibi bir algı olmasına rağmen bazı bankaların mesai saatleri arasında farklılık olduğu da sıklıkla gözlemlenmektedir. Birçok tüketici de hizmet aldığı bankanın mesai saatlerini bu anlamda büyük ölçüde önemsemektedir. Eğer siz de bir bankadan hizmet alıyorsanız, bankanızın mesai saatini bilerek işlem yapmanız gereken durumlarda bu bilgiyi mutlaka öğrenmelisiniz. Biz sizlerle bu yazımızda Türkiye’nin önde gelen bankalarından Türkiye Ekonomi Bankası’nın çalışma saatlerini paylaşacağız.

TEB ÇALIŞMA SAATLERİ

Türkiye’de oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Türkiye Ekonomi Bankası’ndan eğer hizmet alıyorsanız bu anlamda bankanın mesai saatlerini de bilmek istiyor olabilirsiniz. Bu yönden teb çalışma saatleri 09:00 ile 17:00 arasındadır. Bankanın EFT işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için de bu nedenle bu saatler arasında işlem yapmanız gerekmektedir. Ayrıca şubelerden gerçekleştirmeniz gereken bir işlem varsa şube kapısında kalmamak için işlemlerinizi yapmak üzere bu saat aralığında şubelere gitmelisiniz. Banka yalnızca hafta içi ve resmi tatil olmayan günlerde hizmet vermektedir. Şimdi siz de mesai saatleri içerisinde ve tatil olmayan günlerde TEB şubelerine giderek anında bankadan ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir