Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Esnaf Kredisi / TEB Esnaf Kredisi Başvuru Şartları Ve Gerekli Belgeler

TEB Esnaf Kredisi Başvuru Şartları Ve Gerekli Belgeler

Esnafların acil durumlarda nakite ihtiyaçları olabiliyor. Bunun için TEB esnaf kredi yelpazesini geniş tutarak , esnafların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tüm ihtiyaçlarınızı Kobi kredisi imkanı ile giderebilirsiniz. 20000 TL 36 ay vadeli Kobi kredi fırsatını kaçırmak istemeyen esnaflar TEB bankasına çeşitli yollardan ulaşmaya çalışıyorlar.

Teb Esnaf Kredisi Şartları

Teb esnaf kredisi için şubeye gitmenize gerek yoktur. Bulunduğunuz yerden intenet aracılığı ile http://teb.gov.tr adresinden başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizin için avantajlı kredi seçeneğine karar verdikten sonra başvurunuzu tek tıkla yapabilirsiniz. TEB sitesinde yer alan online kredi kısmına başvuruda bulunabilirsiniz. 

Teb Esnafa Özel 3 ay ertelemeli kredi imkanı tüm esnafa kullandırılmaktadır. 48 aya varan taksit imkanları ile esnaflar artık daha rahat nefes alacaklar. Türkiye ekonomi bankası özel esnaf kredisi ile birçok fırsatı biranda müşterilerine sunuyor. Teb esnaf kredisini kullandırırken 20000 TL’ye kadar kefil şartını kaldırılıyor. Esnaflar intenetten yapabilecekleri kredi başvurularından sonra onay gelmesiyle şubelerden istedikleri tutarı çekebilirler.

Teb esnaf kredisi kampanyasında en öenmli attığı adım 3 ay ertelemeli olması ve intenet kanalıyla yapılabiliyor olması Türkiye Ekonomi Bankasını daha farklı kılıyor. İşini büyütmek isteyenler veya iş değişikliği yapmak isteyen esnafları ortak bankada buluşturmak isteyen Teb, tüm esnafın bir güvencesi haline geldi. 

Teb esnaf kredisi alabilmenin  şartlarını bankanın intenet adresinden alabilirsiniz.  

Türkiye Ekonomi Bankası esnaf kredisi için gerekli belgeler,

Nüfus Cüzdanı

Yerleşim yeri belgesi

Son 3 aya ait adınıza kayıtlı fatura

Gelir Belgesi, maaş bordrosu esnaf müşterilerinden istenilen resmi evraklarıdır. 

Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için, son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi 

Ayrıca bankanın gerekli gördüğü durumlarda esnaf kredisi için kefil isteyebilir. TEB esnaf kredisi adı altında sabit faizli spot krediler, rotatif krediler, 48 aya varan vade imkanlı taksitli ticari krediler Türkiye Ekonomi Bankasında fırsat olarak esnafları bekliyor.

 TEB esnaf kredisini kullanmak için online fırsatını yakalayabilirsiniz. TEB esnaf kredisi hesaplama işlemleri şubeden ya da intenet aracılığı ile yapılmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir